Superdrew-Tartak

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Superdrew-Tartak

autor: Redakcja » 28 lip 2014, 23:37

Okna, Drzwi Balkonowe Superdrew-Tartak >>
Redakcja

Gość.
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2012, 8:19
Superdrew-Tartak

autor: Gość. » 28 lip 2014, 23:37

Ja z okien drewnianych mogę polecić firmę Superdrew. Naprawdę rozsądna cena. Długo się rozglądaliśmy po różnych firmach, bo w końcu wymiana okien to spory wydatek, a z tej firmy były najsolidniejsze.

Mastiv
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:53

autor: Mastiv » 20 sie 2014, 22:06

Widzę, że dobrze wybrałam, choć długo się wahałam. Okna mam dopiero 3 miesiące i na razie mogę powiedzieć że jestem zadowolona, szczególnie z montażu, bo to zawsze problem, żeby całe mieszkanie nie było w tumanach pyłu. Cieszę się, że są pozytywne opinie, bo okna za taką cenę chciałabym mieć na co najmniej 15 lat;)

Adam Bereć
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2014, 19:18

autor: Adam Bereć » 24 wrz 2014, 22:10

Powiem krótko. Pełen profesjonalizm i fachowa obsługa. Firma jest prężna i od dawna w Europejskich krajach. Warto
Gość


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów