Które okna wybrać do domu?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

mcharcinski
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2014, 17:09
Lokalizacja: Warszawa
Które okna wybrać do domu?

autor: mcharcinski » 20 sie 2014, 17:10

Witam. To mój pierwszy post na forum ale mam nadzieję, że nie ostatni. Buduje dom i jestem w trakcie zamawiania okien. Dostałem oferty 2 producentów i odpowiadają mi. Nie wiem tylko które wybrać ponieważ moja wiedza na temat okien jest mierna.

Chodzi mi o to które okna będą lepsze.
PLASTORAMA z profilem REHAU GENEO czy VETREX z profilem VEKA VR90 SYNERGY.

Cena okien podobna, przepuszczalność ciepła także (ok. 0,7. Obydwa modele z ciepłą ramką, ciepłym montażem, z szybą P4 i ramą WK-2, kontraktonami i takimi samymi klamkami. Co polecacie? Które okna będą lepsze??

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz i poradę.
Pozdrawiam

Oknobyt
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 17 sie 2013, 9:27
Re: Które okna wybrać do domu?

autor: Oknobyt » 19 wrz 2014, 11:53

Z doświadczenia polecam REHAU GENEO,to okna na których się nie zawiedziesz przez lata,solidnie wykonane. Akurat nimi zajmujemy się na co dzień,więc możemy pomóc i odpowiedzieć na szczegółowe pytania:)


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości

Gotowe projekty domów