Wilgoć po remoncie?

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
Galeria Parkietu Mława
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 587
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:18
Lokalizacja: Mława
Kontaktowanie:
Re: Wilgoć po remoncie?

autor: Galeria Parkietu Mława » 26 lip 2014, 7:15

Dobry hydraulik jest od wodociągów, kanalizacji, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.
Tym nie zajmuje się murarz, stolarz czy elektryk.
Ci panowie mogą być jedynie pomocni hydraulikowi.
Nie znam zawodu, grzejnika, wentylatora czy klimatyzatora.

bluesea
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2014, 12:43
Re: Wilgoć po remoncie?

autor: bluesea » 26 lip 2014, 13:02

niezle partactwo ktoś odstawił, master powinien był ostrzec a nie potakiwać by sie spieszyć, musiał wiedzieć czym to może grozić. Trzeba to wszystko suszyć bo grzyb murowany

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Wilgoć po remoncie?

autor: Enerbau » 27 lip 2014, 3:54

Galeria Parkietu Mława pisze:Dobry hydraulik jest od wodociągów, kanalizacji, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.
Tym nie zajmuje się murarz, stolarz czy elektryk.
Ci panowie mogą być jedynie pomocni hydraulikowi.
Nie znam zawodu, grzejnika, wentylatora czy klimatyzatora.


Od kiedy hydraulicy zajmują się wentylacją i klimatyzacją. Od tego są specjaliści, a nie pan Władek od wszystkiego!
Sami hydraulicy nie są w stanie położyć prawidłowo instalacji wodno-kanalizacyjnycj (wiem o czym piszę), a jeszcze mieliby zakładać wentylację i klimatyzacje? Chyba w sławojce, bo tam nie ma problemu z dostępem do świeżego powietrza! :wink:

robnowak
Re: Wilgoć po remoncie?

autor: robnowak » 05 sie 2014, 19:49

Też miałem ten problem i musiałem o pomoc prosić specjalistów. No i wietrzenie przede wszystkim. Jeśli już taka sytuacja ma miejsce to i tak jest lepsza niż napełnianie butli gaśniczych na gaz w naprawdę gorącym mieszkaniu. Już wolę w wilogtnym.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów