Wawel Service

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

meegan
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 06 gru 2009, 13:56
Lokalizacja: Kraków
Re: Ha ha ha!

autor: meegan » 04 sty 2010, 12:23

Krakusik pisze:"Nie bądź głupi - nie daj się zabić": parafrazując ten tekst to jest tak: owszem - nie płacisz prowizji pośrednikowi,ale płacisz za to drożej za mieszkanie: zamiast dać Ci developer powiedzmy - 10% rabatu,to ci nie da,bo musi dać odstępne temu pośrednikowi -już to przetestowałem: obejście pośrednika na rynku pierwotnym mniej więcej tyle jest warte: tak mi przykro...


Najpierw Sznowny Pan, że nie słyszał o takim przypadku żeby korzystać z usług pośrednika przy zakupie nowego mieszkania, imputując mi przy okazji ubezwłasnowolnienie, a potem padają słowa, że Szanowny Pan już to przetestował...
coś mi to śmierdzi...
szuka Szanowny Pan dziury w całym, albo wypowiada się tylko, żeby się powypowiadać, albo też ktoś Szanownemu Panu płaci za robienie jakiegoś beznadziejnego szumu, który prowadzony jest jakoś mało umiejętnie...
tym podsumowaniem kończę naszą dyskusję, uważam temat za zamknięty ponieważ nic nowego nie jest Szanowny Pan w stanie wprowadzić do wątku.
a Pani Basia ma niewątpliwie racje, bo jak deweloper sobie nie radzi to pada, jak wielu w ostatnim czasie. Wawel Service jak widać nie uległ kryzysowi.
meeg

bwma
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2010, 8:58
Re: Wawel Service

autor: bwma » 10 kwie 2010, 9:07

Całkowieciee odradzam Wawel Servic'e mam zakupione mieszkanie budowane przez nich i ogólnie jest jedna wielka tragedia same niedociągnięcia, garaż przemaka, balkony nie są prawidłowo poizolowane również przeciekają, całkowicie źle działająca wentylacja, w mieszkaniach pojawia się grzyb, używali tańszych zamienników, toczymy z nimi batalie o to by przedłużyć tok gwarancji, ale maja taki bałagan w papierach że sami nie wiedzą gdzie i jak budowali, do tego ich naprawy gwarancyjne wygladaja tak że tu paćną tam stukną i uważaja że już wszytko jest wporządku a po chwili problem wraca bo nie był prawidłowo naprawiony. Z całego serca odradzam wszytkim transakcje z Wawel Servic'em bo choć z wierzchu wygladają na pożądną firmę i buduja ładne estetycznie budynki to daleko im do porządnego wykonania godnego tego ile biora za m2.

basik365
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2009, 18:17
Re: Wawel Service

autor: basik365 » 28 maja 2010, 12:23

bwma pisze:Całkowieciee odradzam Wawel Servic'e mam zakupione mieszkanie budowane przez nich i ogólnie jest jedna wielka tragedia same niedociągnięcia, garaż przemaka, balkony nie są prawidłowo poizolowane również przeciekają, całkowicie źle działająca wentylacja, w mieszkaniach pojawia się grzyb, używali tańszych zamienników, toczymy z nimi batalie o to by przedłużyć tok gwarancji, ale maja taki bałagan w papierach że sami nie wiedzą gdzie i jak budowali, do tego ich naprawy gwarancyjne wygladaja tak że tu paćną tam stukną i uważaja że już wszytko jest wporządku a po chwili problem wraca bo nie był prawidłowo naprawiony. Z całego serca odradzam wszytkim transakcje z Wawel Servic'em bo choć z wierzchu wygladają na pożądną firmę i buduja ładne estetycznie budynki to daleko im do porządnego wykonania godnego tego ile biora za m2.


tyle, że grzyb to nie problem dewelopera, a złego użytkowania mieszkania. Może mają Państwo nadmierną wilgoć w mieszkaniu? za mało wietrzą i wtedy może pojawić się grzyb.

julka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2010, 13:04
Re: Wawel Service

autor: julka » 05 sie 2010, 13:08

Niestety to wciąż ten sam Wawel, co 2 lata temu. Wciąż ma klauzule waloryzacyjne, wciąż oszukuje Klientów.
Patrzcie, co robią w wawie: -forum.gazeta.pl/forum/w,106,90941707,,pytanie_WawelService_Czluchowska_Swietlikow.html?s=0
Oprócz klauzul waloryzacyjnych próbują im wcisnąć koszty budowy węzła cieplnego, przebudowali budynek bez pozwolenia, całe piętro wykupił człowiek od nich z biura itp itd. zajrzyjcie jeszcze na -zanimzamieszkam.pl. Oprócz wpisów developera (oczywiście pozytywnych) są tam wpisy prawdziwych mieszkańców, nietrudno poznać, które to...

juron
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2010, 15:42
Lokalizacja: okolice Krakowa
Re: Wawel Service

autor: juron » 05 paź 2010, 16:03

Kupiliśmy mieszkanie od tego dewelopera i teraz czekamy na wprowadzenie się. Budowa poszła im szybciej niż planowali, teraz jeszcze chyba tylko prąd jest do podpięcia. Umowy sprawdzaliśmy bardzo dokładnie bo szwagier jest prawnikiem.
W Warszawie to tam mają problemy sami ze sobą to się nie dziwię, że są jakieś problemy... Ponoć nadają na fontannę, że im zardzewiała, a jak się okazuje to był taki projekt artysty bo tam się przez to woda miała zabarwiać czy jakoś tak. Niektórym ciężko ogarnąć dzisiejszy świat i robią afery jak im się nudzi. W Krakowie jakoś nikt nie ma problemów... jak widać inna mentalność!

mamamia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05
Re: Wawel Service

autor: mamamia » 13 wrz 2012, 14:12

To dziwne, bo w moim przypadku jak na razie wszystko wygląda w porządku. Kupiłam mieszkanie od nich na Borkowskiej - jeszcze kończą. Często gościliśmy w biurze sprzedaży na rozmowach z doradcami, prześwietlilismy dokładnie umowę, parę rzeczy - w tym dość pokaźny rabat na mieszkanie udało nam się wywalczyć - więc da się ;) Mam nadzieję, że tak samo gładko pójdzie z terminem oddania do użytkowania i odbiorem mieszkania.

jubil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 21 sie 2013, 13:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Wawel Service

autor: jubil » 29 lip 2014, 19:26

Ja mogę od Siebie dorzucić, że warto zerknąć na deweloperów ABM, Tecnos i oczywiście na [link wygasł], o którym tutaj mowa!

Zawsze też możesz zadać pytanko i uzyskać całkiem dużo odpowiedzi od deweloperów, którzy akurat będą mieli mieszkanka, które Cię interesują.

Tutaj masz do link do krakowskich deweloperów - [przekierowanie nieaktywne]


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów