Który deweloper jest najlepszy?

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Darek82
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2014, 13:29
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Darek82 » 23 kwie 2014, 12:47

wchodzisz na taką stronę jak okazje deweloperskie, wchodzisz w ich bazę inwestycji, wyszukujesz dla swojego miasta i wszystko, dodatkowo masz opis dewelopera,inwestycji i lokalizacji.

printer
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 31 maja 2012, 12:40
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: printer » 30 kwie 2014, 15:41

Developerów wartych uwagi A konkretnie jaka inwestycja cię interesuje, trilac? Bo ja ci mogę podać namiary na developera, u którego my chcemy kupić mieszkanie teściom Aras ale czy w ogóle interesują cię mieszkania w Warszawie? Albo która dzielnica cię interesuje? Bo nasz developer buduje akurat w Wawrze, a może ty wolisz Ursus? Dla nas podstawowym kryterium jest, żeby kupić mieszkanie w okolicy, w której obecnie mieszkamy, żeby do teściów było blisko. No i z pełnymi mediami, bo niestety nie wszędzie w Wawrze jest kanaliza. A ma os. Stoczniowców jest wszystko. Poza tym chyba lepiej najpierw się przyjrzeć inwestycji, która cię interesuje, a dopiero jak będziesz wiedział, że ci się podoba, zadać pytanie konkretnie ot tego developera, który daną inwesycję realizuje.

poligia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 09 maja 2014, 12:44
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: poligia » 09 maja 2014, 12:52

Powiem może jak ja robiłam kiedy kupowałam swoje mieszkanie...
Moim marzeniem było zamieszkać gdzieś na obrzeżach Wrocławia stąd interesowałam sie deweloperami, którzy budowali osiedla właśnie w tych miejscach. W samym Wrocławiu po wstępnej selekcji brałam pod uwagę 6 deweloperów. Oczywiście szukałam takze w innych miastach tzn w Poznaniu i Warszawie. Oczywiście wielu deweloperów odpowiadało w sposób okrężny, ale ja nie dawałam za wygraną i drążyłam temat. No i jak sie okazuje opłaciło się, bowiem zostało już tylko dwóch deweloperów. Po dalszych dskusjach wybrałam tego najlepszego. Wiadomo, że trzeba patrzeć dokładnie na umowę jaką deweloper przedstawi. Ja tak robiłam, dzieki czemu jestem obecnie zadowolona i problemy, które są opisywane na tym forum na szczęście mnie nie dotyczą. Podsumowując trzeba mieć oczy otwarte! Pozdrawiam!

Agatka44
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2014, 17:41
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Agatka44 » 11 maja 2014, 18:17

To chyba indywidualna kwestia myślę... Każdy ma inne oczekiwania, potrzeby no i budżet. Ja szukałam mieszkania w pobliżu Warszawy, bo tam pracuję, ale niekoniecznie chciałam mieszkać. Wybrałam Pruszków z czego jestem bardzo zadowolona, a konkretnie dewelopera janpul. Właściwie to nie mogę im nic zarzucić, wszystko się zgadzało i było zgodne z zapewnieniami, ale wiem, że nie wszystkich interesuje mieszkanie poza stolicą. Gdyby jednak ktoś chciał zerknąć to podaję link do ich nowej inwestycji: www.nowemiastopruszkow.janpul.pl ! :)

nata23
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 28 mar 2014, 15:59
Lokalizacja: Polska
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: nata23 » 20 maja 2014, 14:36

dokładnie, każdy ma inne oczekiwania i myśle,że najlepszy deweloper to taki z którym w miarę rozsadku rzecz jasna, ale da się przecież ugadać te kwedstie. Ja z kolei wiele dobrego słyszałam o http://www.polskidom.pl aż w końcu sama zawarłam współpracę i nie mam żadnych zastrzeżeń :)

adameczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 maja 2014, 9:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: adameczek » 04 cze 2014, 18:13

Ja dotychczasowo korzystałem z usłu Aura Gdańsk http://www.auragdansk.pl/ oraz z Tryboń PPI http://trybonppi.pl/. Z obu jestem zadowlony.
Zanim wybierzecie dewelopera przeczytajcie wszystko co się o nim da bo jednak oszczędności całego życia się komuś powierza.

roboczogodzina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2013, 7:33
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: roboczogodzina » 16 cze 2014, 14:48

Słyszałem wiele dobrego o tym deweloperze z Poznania http://www.mpd.net.pl/ Jakie macie doświadczenia odnośnie tego inwestora. Jestem zainteresowany kupnem mieszkania od nich

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Cudna » 09 lip 2014, 11:57

Przymierzam się do kupna mieszkania w Trójmieście, nie jestem jeszcze zdecydowana na konkretnego dewelopera. Wolałabym coś na uboczu, stąd nie określam się dokładnie... Co polecicie?

jubil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 21 sie 2013, 13:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: jubil » 11 lip 2014, 4:30

Na uboczy powiadasz?
Zerknij tutaj -> [link wygasł], które możesz wybrać po mapie, a nie po nazwie inwestycji.
Wybierasz miejsce i masz, a dopiero potem wyskakuje nazwa dewelopera, ceny itp.

wronka_m
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:44
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: wronka_m » 16 lip 2014, 11:48

To prawda, ze wiele niespodzianek moze nas spotkać przy zakupie mieszkania od developera. Wiekszość zawsze ma jakies przesunięcia czasowe i pozniej oddaje mieszkania. Najlepiej kupować mieszkania na takich inwestycjach gdzie blizej konca jest budowa a nie dopiero fundamenty kopią. Ja mam mieszkanie od http://www.pajo.pl/nieruchomosci/ pod Poznaniem i sobie chwalę wspołpracę. Fakt byl maly poslizg, ale wszystko poszło szybko i sprawnie. Chyba nie ma developera ktory na czas co do minuty skonczy budowe, bo to przeciez ogromna inwestycja i od wielu rzeczy i ludzi zalezy. Wiem bo moj szwagier jest kierownikiem na budoweie i juz nie raz nasluchalam sie historii jak ktos nawalil i takie tam.

mak_syl
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2014, 9:03
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: mak_syl » 17 lip 2014, 9:06

Ja zrobiłam wywiad wsrod znajomych i rodizny, od kogo kupić mieszkanie. I o http://tecnos.pl/sprzedaz-mieszkan/krak ... edmiescie/ slyszalam wiele dobrego, wiec wlasnie na tym osiedlu zarezerwowalam mieszknaie.

mak_syl
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2014, 9:03
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: mak_syl » 17 lip 2014, 9:07

Ja zrobiłam wywiad wsrod znajomych i rodizny, od kogo kupić mieszkanie. I o http://tecnos.pl/sprzedaz-mieszkan/krak ... edmiescie/ slyszalam wiele dobrego, wiec wlasnie na tym osiedlu zarezerwowalam mieszknaie.

hub_wn
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 18 lip 2014, 8:42
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: hub_wn » 20 lip 2014, 16:58

mi wielu znajomych poleca mi kupno mieszkania od http://www.gor-pis.pl/inwest.html bo sami od nich mają. POdobno sa mi mili, mozna sie z nimi dogadac, a i mieszkania które oferują sa na wysokim poziomie i w fajnych lokalizacjach. W tygodniu jade do ich biura sprzedaży i zobaczymy co z tego wyniknie.

jolanty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 27 lis 2012, 10:30
Lokalizacja: Warszawa
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: jolanty » 23 lip 2014, 22:52

tak naprawdę warto mieć rozeznanie wśród wielu deweloperów, mieć na bieżąco najświeższe oferty,a takie mogą Nam codziennie dostarczać wyspecjalizowane w tym biura pośrednictwa sprzedaży, wśród moich znajomych popularny jest bardzo Home Broker, bo dają codziennie sporo nowych ofert wiec jest w czym wybierać, najgorsze jest to, że traci się dużo czasu na obejrzenie każdej nieruchomości, ale przynajmniej jest w czym wybierać.

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Enerbau » 24 lip 2014, 0:43

jolanty pisze:tak naprawdę warto mieć rozeznanie wśród wielu deweloperów, mieć na bieżąco najświeższe oferty,a takie mogą Nam codziennie dostarczać wyspecjalizowane w tym biura pośrednictwa sprzedaży, wśród moich znajomych popularny jest bardzo Home Broker, bo dają codziennie sporo nowych ofert wiec jest w czym wybierać, najgorsze jest to, że traci się dużo czasu na obejrzenie każdej nieruchomości, ale przynajmniej jest w czym wybierać.


Gratuluję kreatywności i samozaparcia. 6 wpisów w jednym wątku, w przeciągu 47 minut, po to by
zareklamować jedną agencję nieruchomości, to robi wrażenie :wink:
Mam nadzieję, że reklamowana firma zasługuje na naszą uwagę :?:


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów