Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

sznajci
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 09 sty 2014, 8:42
Lokalizacja: Bytom
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: sznajci » 17 sty 2014, 21:45

Jak wcześniej pisałem - drzwi nie są dla mnie a dla Klienta. W drzwiach nie siedzę ale poprosił mnie o pomoc więc chcę się wywiązać z zadania w taki sposób aby był maksymalnie zadowolony a nie wydrylować jego kieszeni do cna.
Rozwiązania jakie podrzucacie są w bardzo podobnych cenach, bo raptem 100-150zł w jedną czy w drugą stronę. Technologicznie oraz z tego co udało mi się obdzwonić różne firmy to Wikęd wypada najlepiej pod kątem użytkowym ościeżnicy jak i samego skrzydła.
Wzór i kolor będzie dobierał Klient - ja tylko proponuję rozwiązanie zgodne z jego oczekiwaniami no i montuję :).
Wyszperałem takie zdjątko z katalogu materiałów marketingowych Wikędu. Może komuś coś kiedyś się przyda, bo znaleźć jakiekolwiek info w sieci o tej firmie graniczy z cudem.
Obrazek

Głębokie czy płytkie? Kiedyś głębokie bo taka była moda. Dziś raczej płytkie z dodatkami w stali lub aluminium. Jak to młodzież mówi ME GUSTA ;).

Tymon P.
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 sty 2014, 23:19
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: Tymon P. » 24 lut 2014, 2:42

Myślę, że warto zerknąć na ofertę http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/drzwi Okna mają solidne, a oferta drzwi też wygląda ok. Ogólnie firma w podejściu do klienta jest w porządku.

profildrzwi
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 sie 2012, 12:16
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: profildrzwi » 09 mar 2014, 11:24

Drzwi zewnętrzne stalowe jak najbardziej Delta bo posiada atesty jest sprawdzoną ofertą. Posiada zawiasy z antywłamaniowych drzwi.

Bartek245
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 11 gru 2012, 15:31
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: Bartek245 » 30 mar 2014, 18:30

Firma Vidok też produkuje niezłe drzwi zewnętrzne. Wiele ludzi kojarzy ją głównie z oknami i opinie na ich temat są pozytywne. Ja zamawiałem w Lublinie na ul. Lubartowskiej - mają tam swój oddział :)

marcia31
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2014, 10:23
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: marcia31 » 06 maja 2014, 10:24

A ja zastanawiam się nad kupnem drzwi na http://witexsuperlock.pl/ co prawda nie jestem znawczynią, ale podoba mi się ich oferta, szeroka gama kolorystyczna, wysokie parametry antywłamaniowe , dzwoniłam i cenowo również są ok, ktoś może już u nich dokonywał zakupu??:)

belfast_trespas
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 cze 2014, 15:06
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: belfast_trespas » 29 cze 2014, 15:48

Polecam jako drzwi zewnętrzne produkty marki Porta. Po 5 latach moje nie straciły nic ze swoich właściwości, nie miałem z nimi żadnych problemów. W dobrej cenie mam produkt o bardzo wysokiej jakości. Jeszcze raz polecam :)

iDaniel
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 cze 2014, 16:06
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: iDaniel » 29 cze 2014, 19:42

Mają stalowe drzwi? Jakoś większe zaufanie mam do stalowych, niż do drewnianych (jeśli chodzi o zewnętrze). W jakich warunkach masz te drzwi (nasłonecznienie, deszcz)?

theme
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1155
Rejestracja: 08 sty 2014, 18:14
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: theme » 29 cze 2014, 20:28

Porta ma drzwi drewniane. Jedynie ze stalą to ościeżnice drewniane w "płaszczu" stalowym.
Jakość dobra, montuje się to bardzo ciężko ze względu na wagę drzwi, cena dość wysoka.
__________________________
pozdrawiam
The_Me

iDaniel
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 cze 2014, 16:06
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: iDaniel » 29 cze 2014, 21:04

Właśnie już dziś zobaczyłem na ich stronie. Jak już wspominałem, nie mam zbyt dużego zaufania do drewnianych. Dużo bardziej pod wieloma względami w estetycznym podobają mi się stalowe. Tu też jest w miarę duży wybór, tylko żeby przejrzeć oferty wszystkich producentów - czasochłonne...

wiolkens
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2014, 9:48
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: wiolkens » 30 cze 2014, 9:51

A ja mogę szczerze polecić drzwi od tej bydgoskiej firmy http://www.anpok.com/drzwi współpracują i z gerdą i z porta, DRE czy KMT, które tutaj wielokrotnie wymienialiście :) zamawiałam od nich drzwi na działkę i dotychczas działają bez zastrzeżeń :)

theme
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1155
Rejestracja: 08 sty 2014, 18:14
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: theme » 30 cze 2014, 16:22

Jest wzorów cała masa teraz na rynku. Wzory często są bardzo podobne u różnych producentów i różnią się nieznaczącymi detalami. Warto najpierw wybrać 2-3 producentów i pomiędzy nimi szukać konkretnego modelu drzwi. Inaczej można zwariować, bo firm z drzwiami stalowymi jest cała masa, a nie każdy z tego ogromu wie co robi.
__________________________

pozdrawiam

The_Me

wiolkens
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2014, 9:48
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: wiolkens » 01 lip 2014, 7:34

Tak dokładnie jest tak jak mówisz. Warto wybrać kilka firm z Twojego miasta przejrzeć ich ofertę i wybrać najlepszą. W pełni popieram słowa mojego poprzednika :)

arti_1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 31 mar 2014, 20:41
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: arti_1980 » 09 lip 2014, 10:15

Ja mam kupione takie http://artmar-lublin.pl/drzwi.html z firmy KMT i jestem zadowolony. Nie było żadnych perturbacji podczas montażu, drzwi mają 2 lata i działają zupełnie prawidłowo. Co do wzoru to każdy ma swój gust, więc tu się nie wypowiadam.

rafalmleko1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2014, 6:35
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: rafalmleko1234 » 16 lip 2014, 17:38

Myślę że najlepsze drzwi znajdziesz www.ciepleoknagrodzisk.pl , Są świetnymi fachowcami, Ja współpracuje z nimi od lat. Najpierw zamówiłem okna, potem drzwi a niedawno bramę garażową. Polecam, ni epożałujesz

marcelace
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 lip 2014, 21:31
Re: Jakiej firmy drzwi zewnętrzne do domu :)

autor: marcelace » 17 paź 2014, 11:30

Dobre drzwi ma gerda i delta.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

Gotowe projekty domów