Problem z ociężałym nadzorem

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
Faradayyy
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 lut 2014, 15:20
Problem z ociężałym nadzorem

autor: Faradayyy » 10 lip 2014, 17:59

Witam! Jestem w trakcie procedury legalizacji istotnych odstępstw w projekcie kupionego przeze mnie domu jednorodzinnego w stanie surowym. Złożyłem dokumenty do nadzoru w celu uzyskania decyzji o wznowieniu robót budowlanych abym mógł spokojnie prowadzić dalej budowę. Problem w tym, iż nadzór ociąga się z wydaniem tejże decyzji. Moje pytanie jest następujące: Czy jest przewidziany wg przepisów jakiś okres czasu dla nadzoru do wydania takiej decyzji po złożeniu kompletnego wniosku wraz z projektem zamiennym?

KTH
Re: Problem z ociężałym nadzorem

autor: KTH » 11 lip 2014, 19:53

spokojnie ! Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego działa zgodnie z ogólnymi zasadami funkcjonowania urzędów administracji publicznej, w tym w zakresie orzecznictwa administracyjnego. Twój wniosek zostaje załatwiony w trybie decyzji administracyjnych, w terminie określonym w art. 35 K.p.a - nie później niż w ciągu 1 miesiąca od daty złożenia kompletnego wniosku, a sprawach szczególnie skomplikowanych - nie później niż w ciągu dwóch miesięcy.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów