jaki klej kupic ?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kubmar1
jaki klej kupic ?

autor: kubmar1 » 20 wrz 2007, 22:08

witam !
mam ogrzewanie podłogowe na powierzchni ok.70 m2 ,,pseudo fachowcy'' beznadziejnie wylali posadzki,okropne nierownosci.Przewiduje ze dosc duza ilosc kleju bedzie zuzyta a juz na tym etapie zaawansowania budowy zaczyna brakowac funduszy na drogie kleje. Napiszcie co myslicie o kleju CERAL PLUS czy nie bede miał jakiś problemow z tym klejem?

Przemek

autor: Przemek » 21 wrz 2007, 8:30

na czym polega problem ?

kubmar1

autor: kubmar1 » 21 wrz 2007, 12:06

w porownaniu z innymi klejami do posadzki ogrzewanej ceral jest stosunkowo tani ale czy ta oszczednosc nie przyniesie mi w przyszłości problemow z tym klejem i o to sie obawiam

Picadoor

autor: Picadoor » 21 wrz 2007, 14:13

Gdybym to ja miał z tym walczyć, to wyrównał bym jednak samopoziomującą np KerraKoll
i użyłbym ....chyba CM-17. Wiem, że byłoby bez kłopotu, kleju "pójdzie" mniej, a robota szybsza i wdzięczniejsza. Klejenie na bardzo "rozchwianym" płaszczyznowo podłożu jest przerąbane, wkurzające i mało wydajne.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów