problem, który dotyka 98,1 % posiadaczy zmywarek użytkującyc

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

damian_d_85
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2013, 22:23
problem, który dotyka 98,1 % posiadaczy zmywarek użytkującyc

autor: damian_d_85 » 31 mar 2014, 21:58

Witam wszystkich forumowiczów
Jestem doktorantem Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Prowadzę badania na terenie całej Polski, z których wynika, że ponad 98,1 % posiadaczy zmywarek używających szkła dekorowanego co najmniej raz zetknęło się z problemem niszczenia się szkła podczas zmywania w zmywarce.
W moich badaniach poszukuję metody jak zaradzić tej sytuacji i jak zabezpieczać szkło przed zniszczeniami.
Dlatego zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która pozwoli mi na zebranie dalszych informacji koniecznych do kontynuowania moich badań.
Pytania ankiety dotyczą użytkowych wyrobów szklanych (np. szklanki, kufle do piwa, kieliszki, talerze, karafki itp.) Pytania NIE dotyczą wyrobów porcelanowych. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu jedynie ok. 5-10 min, a mnie dostarczy informacji niezbędnych w dalszej pracy.
Ankieta jest anonimowa. Uzyskane dane wykorzystane zostaną jedynie na potrzeby rozprawy doktorskiej.

Z góry bardzo dziękuję za czas, który poświęcił/a Pan/Pani na wypełnienie ankiety.

https://docs.google.com/forms/d/1tNW34L ... rmResponse

tatusieka
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 23 cze 2014, 9:53
Re: problem, który dotyka 98,1 % posiadaczy zmywarek użytkuj

autor: tatusieka » 24 cze 2014, 9:56

dzięks :)

GERDZIAK
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 17 cze 2014, 14:37
Re: problem, który dotyka 98,1 % posiadaczy zmywarek użytkuj

autor: GERDZIAK » 24 cze 2014, 12:04

sam jestem ciekaw jak zabezpieczać szkło


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów