Rozwiązanie bezprzewodowe Wekta by DeltaDore.

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

zygi99
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2013, 8:37
Lokalizacja: Warszawa
Rozwiązanie bezprzewodowe Wekta by DeltaDore.

autor: zygi99 » 08 paź 2013, 8:48

Witam,

Planuję inwestycję w swój dom jednorodzinny. Interesuje mnie inteligentna instalacja w moim domu. Powierzchnia domu to 233 m2. Zależy mi na tanim i funkcjonalnym systemie( oczywiście bezprzewodowym, ponieważ żona nie pozwoli mi na jakąkolwiek ingerencję w ściany, ze względu na małego synka). Funkcje na których chciałbym się skupić to standardowe typu:
-sterowanie roletami
-oświetleniem,
-sceny świetlne
-kompleksowa automatyka garażu
-system pielęgnacji ogrodów( jest to bardzo ważne dla mojej, żony która kocha zieleń a sama nie ma czasu na siedzenie w ogródku i dbanie o roślinki:)

Ostatnio natknąłem się na ciekawe rozwiązanie w kolaboracji dwóch firm. Jest to rozwiązanie Wekta by DeltaDore. Poczytałem trochę o tym na stronie producentów, lecz oprócz suchej wiedzy teoretycznej i sloganów reklamowych chciałbym zaczerpnąć opini ludzi którzy mieli styczność z tym rozwiązaniem lub z którąś z firm.

Pozdrawiam

Vinci Home
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2014, 10:36
Lokalizacja: Izabelin/Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Rozwiązanie bezprzewodowe Wekta by DeltaDore.

autor: Vinci Home » 16 cze 2014, 23:49

Do zrealizowani funkcji, które opisujesz najlepiej nada się FIBARO:
- małe moduły - z powodzeniem umieścisz je w już istniejących puszkach
- nie potrzebujesz kupować dedykowanego panelu - wystarczy Twój smartfon lub tablet
- cena modułów jest bardziej atrakcyjna
- obsługa jest na tyle intuicyjna, że sam będziesz mógł przekonfigurować system w dowolnym momencie.
- posiada dedykowane oprogramowanie do zarządzania ogrodem
- i wiele innych.

Napisz do nas to skontaktuję się z Tobą i wytłumaczę Ci precyzyjnie dlaczego warto :)
www.vincihome.pl/kontakt/
Masz Pytania? Pisz śmiało!

Vinci Home

dendrytus
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2011, 12:19
Lokalizacja: lisie kupy
Re: Rozwiązanie bezprzewodowe Wekta by DeltaDore.

autor: dendrytus » 18 cze 2014, 14:54

Vinci Home pisze:Do zrealizowani funkcji, które opisujesz najlepiej nada się FIBARO:


Gratuluję zacięcia archeologicznego. Ale po 9 miesiącach, pewnie problem byłby rozwiązany, gdyby to nie była durna reklama.
Im wyżej wzlatujemy tym mniejsi wydajemy się tym, którzy nie umieją latać
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów