Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: Redakcja » 02 sty 2014, 11:37

Łazienka to swoisty domowy azyl. Nasze prywatne mini SPA, w którym odpoczywamy po całodziennych trudach, zażywając... Grzejnik do łazienki - jaki wybrać? >>
Redakcja

Masertiger
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:30
Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: Masertiger » 02 sty 2014, 11:37


Asperatus
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2013, 9:00
Kontaktowanie:
Re: Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: Asperatus » 04 sty 2014, 11:21

W sumie bez względu na metraż łazienki,warto zastanowić się nad grzejnikiem dekoracyjnym bo skutecznie ogrzeje nasze pomieszczenie a w dodatku będzie się pięknie prezentował.

kxkx11
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2014, 13:49

autor: kxkx11 » 12 lut 2014, 13:58

Ładnie wykonany grzejnik dekoracyjny może nadać charakter łazience. Mimo popularnej podłogówki, która daje ciepełko warto zainwestować w oryginalną suszarkę:) spoko modele mają na puresun.pl. Ja wyrwałem http://puresun.pl/grzejniki-dekoracyjne ... -15-5.html i jestem mega zadowolony.

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: PiotrNiski » 02 cze 2014, 9:53

Jeśli już decydujemy się na łazienkę, która ma nie tylko być funkcjonalna, ale również nowoczesna i wykonana z pomysłem, w takim razie nie możemy zapomnieć o grzejniku dekoracyjnych. Wbrew pozorom wybór odpowiedniego, pomysłowego grzejnika jest bardzo ważny. Warto wybierać niekonwencjonalne rozwiązania :) Bardzo dobrym przykładem firmy, która wyszła ponad szereg w produkcji m.in. grzejników jest [url] http://www.instalprojekt.com.pl Dzięki takim grzejnikom w łazience nie tylko jest ciepło, ale również od razu rzuca nam się w oczy pomysłowość i nowoczesność w jej aranżacji.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 02 cze 2014, 10:02

PiotrNiski pisze:Jeśli już decydujemy się na łazienkę, która ma nie tylko być funkcjonalna, ale również nowoczesna i wykonana z pomysłem, w takim razie nie możemy zapomnieć o grzejniku dekoracyjnych. Wbrew pozorom wybór odpowiedniego, pomysłowego grzejnika jest bardzo ważny. Warto wybierać niekonwencjonalne rozwiązania :) Bardzo dobrym przykładem firmy, która wyszła ponad szereg w produkcji m.in. grzejników jest [url] http://www.instalprojekt.com.pl Dzięki takim grzejnikom w łazience nie tylko jest ciepło, ale również od razu rzuca nam się w oczy pomysłowość i nowoczesność w jej aranżacji.
Można dostać informację, które grzejniki nadają się do ogrzewania łazienki? Bo ja na podanej stronie nie znalazłem takiego, choć sugerowałaby to nazwa. Ale z nazwami wiadomo... chlebak jest do granatów a wentylacja grawitacyjna niewiele ma wspólnego z grawitacją a bardziej z konwekcją.

Awatar użytkownika
bachus
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5014
Rejestracja: 01 sie 2006, 21:33
Lokalizacja: Gdańsk
Re: Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: bachus » 02 cze 2014, 13:19

Tomasz_Brzeczkowski pisze: Można dostać informację, które grzejniki nadają się do ogrzewania łazienki? Bo ja na podanej stronie nie znalazłem takiego,

Brzęczkowski, znów napiłeś się jakiegoś świństwa albo zapaliłeś coś szkodliwego, Ta firma nic innego nie ma w swojej ofercie jak grzejniki. Jest wiele do wyboru do koloru do łazienek. Ty to masz problemy. Tylko nie pisz, że grzejnik to tylko do domu 30-20 kWh.

castan99
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2013, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: castan99 » 13 cze 2014, 20:00

Ja niedawno zmieniłem grzejniki i jestem bardzo zadowolony :)
DUI

Awatar użytkownika
-KAMI-
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 31 mar 2014, 15:11
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontaktowanie:
Re: Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: -KAMI- » 17 cze 2014, 11:21

Asperatus pisze:W sumie bez względu na metraż łazienki,warto zastanowić się nad grzejnikiem dekoracyjnym bo skutecznie ogrzeje nasze pomieszczenie a w dodatku będzie się pięknie prezentował.


Dokładnie. Można w niej postawić / powiesić biokominek. I jest 2 w 1 :) Daje ciepło i robi "klimat". A rodzajów takich kominków na biopaliwo jest mnóstwo. I nie trzeba podłączenia do komina! Zwykła wentylacja grawitacyjna wystarczy.

https://www.youtube.com/watch?v=Do9ZGBIkP3s
Pozdrawiam ogniście! ;)

Awatar użytkownika
Fabiano
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 23 maja 2014, 15:47
Re: Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: Fabiano » 20 cze 2014, 11:22

nie wiecie gdzie dostane taki tani grzejnik na ręczniki do prądu? Takie żeberko

WkladyKominkowe
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 12 sie 2013, 18:22
Lokalizacja: Cesinów-Las 2
Kontaktowanie:
Re: Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: WkladyKominkowe » 24 cze 2014, 8:59

Taki elektryczny grzejnik znajdziesz niemal w każdym sklepie z akcesoriami grzewczymi,szukaj głównie w tych internetowych gdzie cena będzie zdecydowanie niższa. Poza tym także uważam,że tutaj ogrzewanie podłogowe świetnie sie sprawdzi.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 24 cze 2014, 9:16

Niezmiernie rzadko spotyka się grzejniki łazienkowe w sklepach. Bywają najwyżej grzejniki nazywane łazienkowymi a do ogrzewania łazienki nie nadające się.
Nie jest też prawdą, że sklepy internetowe są tańsze w tych tematach. Nie byłoby po co prowadzić sklepów w realu.

Ambusto
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 25 cze 2014, 11:55
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: Ambusto » 25 cze 2014, 12:34

Popieram Kami, biokominki nie tylko generują ciepło, ale także wyglądają fajnie. Poniżej przykładowe aranżacje:

Obrazek



Obrazek

Obrazek
Jako dystrybutor biokominków z całego świata dostarczamy unikalny klimat i ciepło do Twojego domu, ogrodu, biura, hotelu lub restauracji.

Ambusto
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 25 cze 2014, 11:55
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Grzejnik do łazienki - jaki wybrać?

autor: Ambusto » 03 lip 2014, 14:42

Jeżeli jednak ktoś chciałby zainstalować tradycyjny grzejnik, to warto poszukać jego oryginalnej wersji. Poniżej wpis z bloga wnętrzarskiego, może kogoś zainspiruje :) :

http://www.blogiwnetrzarskie.pl/2014/05 ... nudny.html
Jako dystrybutor biokominków z całego świata dostarczamy unikalny klimat i ciepło do Twojego domu, ogrodu, biura, hotelu lub restauracji.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów