Pomoc w wyborze baterii 4 otworowej do wanny

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

pawels69
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2014, 22:46
Pomoc w wyborze baterii 4 otworowej do wanny

autor: pawels69 » 26 kwie 2014, 23:09

Witam, potrzebuję fachowej pomocy, gdyż jestem na kupnie baterii 4-5 otworowej tego typu jak tu http://www.sklep.bomar2.pl/ELIPSO-bateria-wannowa-4-otworowa-chrom%283,48101,4125%29.aspx
czy tutaj http://www.sanitermo.pl/bateria-wannowa-5-otworowa-z-natryskiem-jawa-id-2139.html

Szczerze mówiąc jestem laikiem w tym temacie i nie bardzo wiem czym się kierować, dlatego też prosiłbym was doświadczonych forumowiczów o radę. Wiadomo że marka, ale co marka znaczy jak teraz wszystko produkuje się w Chinach. Ta druga jest w bardzo dobrej cenie i dają 5 lat gwarancji i podoba się żonie, ja znów wolałbym coś markowego typu grohe czytałem że grohe najlepsze, choć też piszą niektórzy różnie. Chciałbym się zmieścić w 700-800 zł jeśli to możliwe co mi możecie polecić aby cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem?

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Pomoc w wyborze baterii 4 otworowej do wanny

autor: Bolas » 29 kwie 2014, 21:35

Powiem tak. Ostatnio w markowej baterii wymieniałem wąż słuchawki. Niby zwykły w oplocie stalowym. Koszt kupna samego węża to 200zł i 2tyg oczekiwania na przysłanie. Nie wiem tak sobie zamówił klient może gdzieś na aledrogo by się znalazło szybciej i taniej.
Jedno powiem co było za wanną. Ze słuchawki zawsze woda poleci za wannę więc od razu szykować się na fakt że po jakimś czasie za wanną będzie siedlisko wszelkich żyjątek. Klient miał boski patent wiaderko do którego wpadał mokry po kąpieli wąż. Tam też zbierała się woda i wszystko co przy okazji tam wpadło - nie mam aparatu w telefonie ale jak wyciągałem stary wąż z niego to był śliski jakbym trzymał ślimaka zapach rewelacyjny.

pompa24
3 - ostatnie ostrzeżenie !!!
Posty: 141
Rejestracja: 13 wrz 2012, 20:16
Lokalizacja: Kraków
Re: Pomoc w wyborze baterii 4 otworowej do wanny

autor: pompa24 » 04 maja 2014, 13:37

Niezależnie jakiej firmy ta bateria bedzie , wykonaj odpowiednie ,,dojście,, pod wanne w miejscu zamontowania bateri.
WIEM co mówie :(

and_rze_j
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 03 cze 2014, 10:17
Re: Pomoc w wyborze baterii 4 otworowej do wanny

autor: and_rze_j » 03 cze 2014, 10:22

Ja bym na twoim miejscu wziął fachowców. Sam ostatnio szukałem pomocy u ziso.net.pl zeby podłączyli mi instalacje wod-kan w remontowanej łazience. wole miec pewnosc ze wszystko jest ok a nie pozniej pod wanna bedzie mi cos cieklo

bolecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2020, 21:25
Re: Pomoc w wyborze baterii 4 otworowej do wanny

autor: bolecki » 03 lis 2021, 22:46

Nie dawno online zamawiałem baterie marki Sotbe, musze przyznać trwale, solidne i nowoczesne baterie godne polecenia

kojka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 06 sty 2017, 21:17
Re: Pomoc w wyborze baterii 4 otworowej do wanny

autor: kojka » 01 wrz 2023, 17:13

ja baterie zamawialam sotbe bo jakosciwo sa swietne i wybor spory


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 50 gości

Gotowe projekty domów