ostrzeżenie przed partaczem

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bezdomny2014
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2014, 10:38
ostrzeżenie przed partaczem

autor: bezdomny2014 » 21 maja 2014, 10:42

ostrzegam przed "fachowcem" na którego naciąłem się przy adaptacji deweloperki.
podhorodecki andrzej, mniów. taki z niego fachowiec jak z kozy koń. generalnie, powinien siedzieć na wsi u siebie i zajmować się zwierzyną, oczywiście nie obrażając zwierzyny.

KTH
Re: ostrzeżenie przed partaczem

autor: KTH » 21 maja 2014, 12:19

czymże Ci zalazł za skórę ... jeśli chcesz kogoś obsmarować to chociaż podaj powód i zdjęcia z papraniny inaczej to jest traktowane jako pomówienie i szkalowanie i ten gość może Ci koło pióra narobić jeszcze ;-)

bezdomny2014
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2014, 10:38
Re: ostrzeżenie przed partaczem

autor: bezdomny2014 » 22 maja 2014, 9:50

hej, naprawdę daleki jestem od tego, żeby rzucać na kogoś oskarżenia, a gdy sobie przypomnę siebie sprzed adaptacji naszego mieszkania, to byłem niewinny jak kasia cichopek w liceum.
no więc nasze sufity to mapa europy, gładziami nazwałbym je na końcu. zobaczyłem je właśnie na końcu, po włączeniu ledów. skuwałem płytki w obu łazienkach, bo w obu było źle podłączone CO, co wyszło dopiero po tygodniu, sprytne! zalaliśmy sąsiada i klatkę na dole i na naszym piętrze też. wannę osadził tak, że ucieka spod nóg, jak deskorolka dla amatora, no mówię Ci amatorka total!, pozr

Witek13
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 22 maja 2014, 21:30
Re: ostrzeżenie przed partaczem

autor: Witek13 » 23 maja 2014, 23:51

I przez takich "fachowców' później chodzą opinie, że lepiej robić samemu, niż zatrudniać fachowca.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów