Godni polecenia POLECAM FIRMY

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

eliza75
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2013, 13:05
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: eliza75 » 20 maja 2013, 13:18

Wspólnie z mężem podziękowaliśmy paru firmom za współpracę już po paru dniach na budowie, na szczęście trafiliśmy w końcu na uczciwą, rzetelnie pracującą ekipę, z polecenia znajomego
nie ma nawet czego porównywać bo poprzednie firmy to chyba jakiś śmiech na sali i ludzie, którzy nie mają pojęcia co robić, firma adeco-bud bez wątpienia godna polecenia, co więcej, dom obok też w remoncie i dzięki swojej uczciwości firma zbiera same pozytywne komentarze pod swoim adresem i klienci sami zabiegają o nich. To świadczy tylko o profesjonalizmie tej firmy. polecam z całą uczciwością. teraz czas na wypoczynek w naszym nowym pięknym domu

pozdrawiam Eliza

sensey007
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie 2013, 9:52
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: sensey007 » 21 maja 2013, 8:29

Ja moge polecic elektryka z woj.Łódzkiego,wycenil,doradzil,wykonal w terminie,wystawil dokumenty do pge -poprostu od poczatku do konca w przyzwoitych cenach.Z tego co wiem to dzialaja na calym wojewodztwie Łodzkim,teraz dalem namiar mojemu znojomemu ktory zaczyna budowac dom w Konstantynowie Lodzkim. Polecam firme Energy tel.790274587 www.instalacje-lodzkie.pl

WeraK
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 maja 2013, 9:37
Lokalizacja: Kielce
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: WeraK » 26 maja 2013, 11:09

Ja z kolei mogę polecić firmę pana Zarzyckiego. Firma zajmuje się usługami związanymi z budową domu: od projektowania po wykonawstwo. Więcej tutaj.
"Chwytaj dzień"

Masertiger
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:30
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: Masertiger » 13 sty 2014, 9:07

Jeśli poszukujecie jakąś firmę, która zajmuje się budową obiektów z bloczków betonowych, to polecam ADZ adz-system.pl

Dysponują profesjonalną ekipą. Rzetelnie doradzili i wykonali, mają też przyzwoite ceny.

Michal779
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2014, 8:50
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: Michal779 » 14 sty 2014, 8:56

Witam serdecznie,
Ja z czystym sumieniem moge polecić tynkarską firmę ze Zgierza w woj. łódzkim. - Maraf. Panowiei zrobili zlecenie bardzo solidnie i terminowo. U mnie robili tynki gipsowe i wylewke z miksokreta. U sąsiada zrobili tynk cementowy i z tego co wiem też był bardzo zadowolony. Nr telefonu do właściciela - 502 302 670 - Pan Bogdan.
A adres ich strony internetowej to: maraf.pl.
Zdecydowanie polecam, bo są naprawdę solidni.

Pozdrawiam

seweryn019
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:54
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: seweryn019 » 15 sty 2014, 21:58

Witajcie. Ja z kolei chciałbym polecić firmę Granit Góral. Mają bardzo fajną ofertę na blaty z granitu itp. Sam mam od nich blat w kuchni i mogę powiedzieć, że wszystko jest ok. Całą ofertę znajdziecie na stronie granitgoral.pl

Szczerze polecam.

kondzio43
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2014, 22:51
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: kondzio43 » 15 sty 2014, 22:54

Jeśli ktoś potrzebuje tanich rolet albo moskitier to polecam serdecznie firmę RS-Design. Mają duży wybór i dostosowują wszystko do klienta. Informacje na ich stornie
design.com.pl

witeks77
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 08 lut 2014, 13:30
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: witeks77 » 09 lut 2014, 17:10

ja z kolei polecam serwis http://www.doortrade.eu na którym to dokonamy zakupu drzwi przeciwpożarowych oraz różnego rodzaju klap czy bram także ppoż. Bardzo fajna obsługa, czytelna strona, wiele ciekawych informacji i porad w jednym miejscu. Na pewno każdy czytelnik i osoby zainteresowane kupnem będą zadowolone

rybamadzia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2014, 15:11
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: rybamadzia » 13 lut 2014, 15:30

witam, nam budowała dom firma z okolic Krakowa, wcześniej budowali u sąsiada i od niego mieliśmy numer. Właściciel firmy młody, sympatyczny, jego pracownicy znają się na robocie. A co wiecej firma jest solidna i w miare tania - porównywaliśmy oferty u innych firm ale było drożej, ogłosiliśmy budowe na internecie i zgłosiło się pare firm, nawet kilka było tańszych o 2-4 tysiące, jednak wybraliśmy sprawdzonych. Firma SpecFach gorąco polecam i ręcze rzetelnością. podam nr może ktoś będzie chciał 600348849

Pieguski
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: Pieguski » 13 lut 2014, 17:12

Witam ja polecam ekipę budowlaną z Mińska Mazowieckiego Robert Klimek tel 692 842 555 ,bardzo solidna ekipa której można zaufać nie wiem jak z terminami .

atomowa
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: atomowa » 24 mar 2014, 15:24

więc i ja dorzucę firmę, która mnie nie zawiodła i rzetelnie wykonała swoją pracę, tutaj namiary: http://www.polskidom.pl/kontakt.html

lucyferek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2014, 18:30
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: lucyferek » 25 mar 2014, 2:01

okna z parapetami, roletki, bramy to wszytsko w dobrej cenie znajdziecie we wrocławiu http://oknopex.pl/
W usłudze macie zapewnione doradztwo - fachowcy pomoga wam dobrać ofertę, często nawet nie wiecie ile jest spraw o któych ni emyśłimy, wybieramy pierwsze lepze okna, a później męcymy się z nimi - ja tak kiedyśmiałem i późńiej okna zmieniałem - bo nie wziąłem pod uwagę wszystkich jednak niekoenicznie niezbędnych usprawnień.
polecam oknopex bo śietnei mi doradzili i dopasowali ofertę!!!!

MiłaMila
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2014, 20:49
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: MiłaMila » 11 kwie 2014, 15:59

My z remontem walczyliśmy sami, niestety przerósł nas komin, który nie był rozszczelniony, ale jego wystająca z dachu część nadawała się tylko do remontu. Dachu na szczęście nie musieliśmy ruszać - chociaż w przyszłości też nas to czeka - stara chałupa... Komin wyremontował nam Jakub Małmyga - mistrz kominiarski z Warszawy, za co pięknie mu tutaj dziękuję :)

top-stol
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwie 2014, 15:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: top-stol » 17 kwie 2014, 15:57

jesli chodzi o stolarza Warszawa polecam www.topstol.eu

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: tetate » 07 maja 2014, 7:51

Bardzo dobrą ofertę w przypadku budowli przemysłowych oferuje firma CoBouw: http://www.cobouw.pl/- specjalizują się oni w budowie nowoczesnych i stylowych budowli zgodnych z nowoczesnymi trendami ale jednocześnie dostosowanych do możliwości inwestora.
Co najważniejsze oferują oni kompleksowe doradztwo na praktycznie każdym etapie budowy. Począwszy od znalezienia odpowiedniej działki po projekt i załatwienia formalne.
Stosują oni nowoczesne i ekologiczne technologie, które zaprocentują na przyszłość ponieważ budynki są energooszczędne i funkcjonalne.
Pozdrawiam.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów