Sztuka dekoracji ścian

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Sztuka dekoracji ścian

autor: Redakcja » 25 gru 2013, 12:23

Dekoracja ścian to może być prawdziwa sztuka. Sztuka zwykle kojarzy nam się z wielkimi dziełami wielkich artystów, ale m Sztuka dekoracji ścian >>
Redakcja

Eizzy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 21 sie 2012, 13:20

autor: Eizzy » 24 mar 2014, 13:29

Bardzo ciekawe rozwiązania. Moim zdaniem, warte uwagi są też fotoobrazy, które również mogą świetnie sprawdzić się jako element dekoracji ścian. Szczególnie, że na takim fotoobrazie może znaleźć się zdjęcie jakie tylko chcemy. Jak dla mnie, super pomysł. Z resztą, polecam samemu sprawdzić przykładowe realizacje - http://www.odbitki.fotojoker.pl/fotopla ... brazy.html

RysiuIwanicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2014, 19:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Sztuka dekoracji ścian

autor: RysiuIwanicki » 29 kwie 2014, 19:12

Świetna dekoracja ścienna to zdjęcia drukowane na płótnie, np. takie jak tutaj: www.artobrazy.pl - sam korzystałem i mogę z pewnością każdemu polecić :-)

ReniaSzczurek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2014, 20:14
Lokalizacja: Poznań
Re: Sztuka dekoracji ścian

autor: ReniaSzczurek » 29 kwie 2014, 20:17

Oooo, ja też korzystałam z www.artobrazy.pl i jestem zachwycona :-) Doskonała jakość wydruku, aż byłam zdziwiona :!:
kuku

MeduzaD
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 04 cze 2013, 9:04
Lokalizacja: Śląsk
Re: Sztuka dekoracji ścian

autor: MeduzaD » 30 kwie 2014, 18:42

Obrazy? Jak chcemy fajnie udekorować ściany, czymś co przyciągnie uwagę to stawiamy na kamień dekoracyjny. Nawet mały fragment na ścianie, całkowicie zmienia wygląda wnętrza. Listello dodaje dużo szyku i elegancji, a co najlepsze pasuje praktycznie wszędzie.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów