Nierzetelny wykonawca - Krzysztof Dobski / Iwona Błachowiak

Przystępując do budowy, marzymy o idealnym domu. Niestety realia często są inne, a błędy budowlane są zmorą wielu inwestorów. Poradź się jak uniknąć błędów, na co zwrócić uwagę i co zrobić, żeby Twój dom rzeczywiście był idealny.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

pinat456
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2014, 7:15
Nierzetelny wykonawca - Krzysztof Dobski / Iwona Błachowiak

autor: pinat456 » 11 kwie 2014, 7:28

Witam,

ostrzegam przed Krzysztofem Dobskim, prowadzącym usługi brukarskie w Gnieźnie. Firma zarejestrowana jest na jego narzeczoną Iwonę Błachowiak. PAN DOBSKI wydaje się bardzo sympatycznym człowiekiem, ale SPARTACZYŁ U MNIE ROBOTĘ. Nie chcę opisywać co było dokładnie źle, bo może mnie zidentyfikować i coś mi zniszczyć.

Gdybym mógł cofnąć czas, to zdecydowałbym się na kogoś innego. niestety nie znalazłem w internecie negatywnych opinii o tym człowieku, stąd uważam, że trzeba ostrzec innych zleceniodawców.

pozdrawiam

abart
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00
Re: Nierzetelny wykonawca - Krzysztof Dobski / Iwona Błachow

autor: abart » 11 kwie 2014, 11:29

pinat456 pisze:Witam,

ostrzegam przed Krzysztofem Dobskim, prowadzącym usługi brukarskie w Gnieźnie. Firma zarejestrowana jest na jego narzeczoną Iwonę Błachowiak. PAN DOBSKI wydaje się bardzo sympatycznym człowiekiem, ale SPARTACZYŁ U MNIE ROBOTĘ. Nie chcę opisywać co było dokładnie źle, bo może mnie zidentyfikować i coś mi zniszczyć.

Gdybym mógł cofnąć czas, to zdecydowałbym się na kogoś innego. niestety nie znalazłem w internecie negatywnych opinii o tym człowieku, stąd uważam, że trzeba ostrzec innych zleceniodawców.

pozdrawiam


Witam.
Tak to jest z negatywnymi opiniami o wykonawcach, że łatwo kogoś opisać i to z nazwiska, natomiast aby taka opinia nabrała wiarygodności, z etycznego punktu widzenia osoba opisująca drugą osobę w złym świetle nie powinna posługiwać się nickiem/pseudonimem, zapewniającym anonimowość i bezkarność, tylko imieniem i nazwiskiem, skoro jest napisana prawda. Zasłanianie się pseudonimem nie uwiarygodnia treści wpisu, opinia/anonim nie ma żadnej wartości z logicznego punktu widzenia. Poprzez nie dopilnowanie przez administratorów różnych forów tego szczegółu, dochodzi do niezliczonej ilości nadużyć, polegających na oczernianiu, szkalowaniu, czasami kompletnie niewinnych osób, a informacja idzie w świat. Bo skąd po powyższej opinii ja mam wiedzieć, czy to czasem nie konkurencyjna firma chce podkopać dobre imię jakiegoś wykonawcy. Niestety administratorów wielu forów nie obchodzi czy ktoś pisze prawdę, zasłaniają się wolnością słowa, czy to postępowanie jest moralne, pozostawiam do oceny forumowiczów. Dzięki tej pseudo wolności słowa na wielu forach, cierpią w Polsce tysiące ludzi, nie wspominając o samobójstwach u młodych ludzi z powodu nakłamania na ich temat przez złośliwych kolegów, a wpisy nadal widnieją, nikogo to nie obchodzi, pytanie co robią ustawodawcy, istnieje ochrona danych osobowych, etc., a co z ochroną człowieka, jego dobrego imienia?
Administratorzy forów: apeluję do Państwa o ukrócenie tych krzywdzących praktyk, prostą metodą jest wprowadzenie obowiązku podania imienia i nazwiska przez osobę, która wystawia jakiekolwiek opinie osobom trzecim (negatywne, czy pozytywne) jak ma to miejsce w typowych referencjach, posługując się nickiem, możemy bezkarnie napisać o drugiej osobie/firmie co nam przyjdzie do głowy, jest to objaw tchórzliwego i nieuczciwego zachowania.
W żadnym razie nie piszę tego w obronie opisywanego wyżej wykonawcy, ale skoro opinię pisze pan X, to może napisać wszystko, dla mnie wiarygodną jest informacja, a chodzi tu o opinię na temat innej osoby, podanej przecież z imienia i nazwiska, jeśli podpisuje się pod taką informacją konkretna osoba, tak jak w wielu publikacjach w internecie, bo wpis na forum niesie za sobą takie same reperkusje, jak każda inna publikacja.
Ja osobiście zostałem skrzywdzony przez taką sytuację (naszą wolność słowa), prowadzę firmę usługową, na pewnym forum zostałem opisany w bardzo złym, kłamliwym świetle przez zapalczywą osobę (mojego klienta), która mściła się na mnie z irracjonalnych powodów, myślę że dołączą się do mnie osoby jak ja, nieuczciwie pomówione.

Pozdrawiam.

Wojciech Gośliński

(proszę nie poczytywać tego wpisu jako krypto reklamę, podpisuję się imieniem i nazwiskiem, aby uwiarygodnić treść tego wpisu)


Wróć do „Błędy budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów