umywalki łazienkowe

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bodziu
Re: umywalki łazienkowe

autor: bodziu » 22 sty 2014, 14:53

Nie wydaje mi się, aby w łazience była potrzebna lepsza - http://e-inclusive.pl/umywalki-lazienko ... 01000.html Ta umywalka kosztuje grosze i jest funkcjonalna. Czy potrzebujecie czegoś więcej?

Ppws
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2014, 11:51
Kontaktowanie:
Re: umywalki łazienkowe

autor: Ppws » 24 sty 2014, 17:19

Ja ostatnio pdkryłam bardzo fajną firmę... Z wrocławia.... Marmorim bidajże. Polska firma. Nie za droga. Ceny w granicach 3tyś zł, ale to ńiska cena za dorbrą jakość, polską produkcje. Jako patriotka stawiam na polskie produkty produkowane w POLSCE! Nie tak jak dreservd który ańi z nazwy nie jest poslki, alni z lokalizacji szwalni, a teraz jeszce podatki chcą płacić na Cyprze:)
Przedsiębiorstwo Projektowe Weronika Szwiec

wydrzyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:22
Re: umywalki łazienkowe

autor: wydrzyk » 27 sty 2014, 15:10

Umywalka ceramiczna to tylko jedna z opcji. Warto zrobić sobie zestawienie "za" i "przeciw" różnych producentów i materiałów. (Umywalka drewniana, umywalka metalowa, konglomerat, akryl...) Szerzej opisane jest to tu: http://www.blog.lazienkizpomyslem.pl/umywalka-nie-musi-byc-ceramiczna/

demotywator
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 10 maja 2012, 13:19
Re: umywalki łazienkowe

autor: demotywator » 29 sty 2014, 14:32

@wydrzyk - z tych pokazanych, to najładniejsza jest chyba umywalka ROCA Urban, New York. Obrazek

JanekC
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 433
Rejestracja: 27 lut 2013, 0:11
Re: umywalki łazienkowe

autor: JanekC » 29 sty 2014, 16:44

Ktoś napisał wcześniej, że podobają mu się umywalki kanciaste, ja jestem dokładnie tego samego zdania. Tzn to zależy od też innych elementów jakie mamy w łazience, wanny, baterii itd. Ale wolę iść na przyszłość w tym kierunku. Dama Senso np czy jak w poście powyżej kolekcja Urban

faulkner
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 06 gru 2013, 23:11
Lokalizacja: Warszawa
Re: umywalki łazienkowe

autor: faulkner » 31 sty 2014, 10:43

Ja mam umywalkę z kolekcji Roca Urban, tylko Barcelona, nie New York i wygląda naprawdę dobrze. Nie wiedziałam, czy taki oryginalny wybór będzie pasował do mojej łazienki, ale zadziałał zdecydowanie na plus - ożywił wnętrze, wzbudza zainteresowanie gości, a przy tym mam gwarancję solidności.

TuchMary
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 02 sty 2014, 19:12
Lokalizacja: Warszawa
Re: umywalki łazienkowe

autor: TuchMary » 04 lut 2014, 17:11

Jaka firma ma w kolekcji umywalki, które przypominają ceramiczne misy?

_______________________________
http://hydrauliklublin.pl/

wiosenna tęcza
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2012, 13:23
Re: umywalki łazienkowe

autor: wiosenna tęcza » 28 lut 2014, 12:05

Nie wiem czy to jest najlepszy design w łazience. Za to jestem pod wrażeniem niektórych... pozycji... na tej stronce :P
Obrazek

Nie poniosło kogoś troszkę? :D

demotywator
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 10 maja 2012, 13:19
Re: umywalki łazienkowe

autor: demotywator » 28 lut 2014, 12:10

Ja cały czas będę jednak polecał ceramikę ROCA :) Zupełnie szczerze: nie chciałbym kupować marki, której nie znam. Może to błąd :) http://www.lazienkizpomyslem.pl/Katalog/Ceramika-sanitarna/

Verko meble
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 mar 2014, 10:17
Lokalizacja: Nowe Miasto Lubawskie
Kontaktowanie:
Re: umywalki łazienkowe

autor: Verko meble » 05 mar 2014, 10:43

http://www.meble.pl/aktualnosci,az-16-o ... 14625.html
Te są piękne, sam bym takąchciał ;p

Yoanna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 02 lip 2012, 10:10
Re: umywalki łazienkowe

autor: Yoanna » 05 mar 2014, 14:06

Cudze chwalicie - swego nie znacie :P a Sanplast? Polska marka, umywalki nablatowe-proste i eleganckie, co prawda nie w kształcie misy ceramicznej a bardziej płaskie, prostokątne. Ja mam i polecam. Bardzo funkcjonalna i ładnie wygląda :)

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: umywalki łazienkowe

autor: malaka » 05 mar 2014, 20:42

Też znam tą firmę i polecam ;) mi się o wiele bardziej podobają eleganckie, proste umywalki niż te misy

JanekC
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 433
Rejestracja: 27 lut 2013, 0:11
Re: umywalki łazienkowe

autor: JanekC » 09 mar 2014, 21:52

Umywalka w kształcie misy? Też można od Roca. Mają tych produktów naprawdę sporo, więc i takie wymaganie zostaje spełnione.

Obrazek

SMOKU
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 31 mar 2008, 12:31
Re: umywalki łazienkowe

autor: SMOKU » 10 mar 2014, 14:25

Ta umywalka z postu wyżej - świetna! Niesamowicie mi się podoba, gdzie można kupić? Zdjęcie jest z jakiejś aukcji czy z ich strony internetowej?

Kowalikk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 21 sty 2014, 9:53
Re: umywalki łazienkowe

autor: Kowalikk » 16 mar 2014, 11:20

Takich umywalek jest ostatnio sporo na rynku, szczególnie popularne są z drewnopodobnymi podstawkami. Łazienki Szydłowscy mają dość spory wybór u siebie tego typu "mebli" łazienkowych. Kwestia w tym, żeby wszystko komponowało się z otoczeniem, jeśli ktoś zamierza mieć płytki to już musi dobrać odpowiednie bo nie każde rodzaj i kolor do tego typu umywalek pasują, ale ogólnie też mi się takie podobają.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów