Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kasiulka6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 02 sie 2010, 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: Kasiulka6 » 27 lut 2014, 10:05

Moja siostra ostatnio zamawiała meble z http://iform.com.pl Wiecie, lepiej mieć naprawdę solidne i dobrze wykonane meble, bo kupuje się je na lata.

Kuchnia prezentuje się naprawdę super!
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
P.C.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: malaka » 04 mar 2014, 19:13

U mnie musiały być na wymiar - mam salon z aneksem kuchennym i w żaden sposób bym gotowych mebli tak idealnie nie dopasowała

Verko meble
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 mar 2014, 10:17
Lokalizacja: Nowe Miasto Lubawskie
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: Verko meble » 05 mar 2014, 10:34

Ceny ze sklepu i stolarza są w tych czasach bardzo zbliżone. Wiadomo że nie zamówisz mebli na wymiar za 1000 zl tak jak w sklepie. Ale wszyscy wiemy jaka jest jakość takiej kuchni. Zamiast laminatu, folia, zamiast ABS papierowa okleina. Myśle ze w granicach 4000-5000 zl stolarz wykona zabudowe. Bedzie to prosta kuchnia bez zadnych dodatków np. Akcesori Blum itp.
meble na wymiar iława

roboczogodzina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2013, 7:33
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: roboczogodzina » 12 mar 2014, 13:40

Ja zdecydowałem się na takie meble: http://www.masameble.pl/taxonomy/term/22 i sprawdzają się idealnie.

Verko meble
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 mar 2014, 10:17
Lokalizacja: Nowe Miasto Lubawskie
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: Verko meble » 14 mar 2014, 19:39

Sama prawda ! Dobry artykuł ;d

fire
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19 wrz 2013, 9:45
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: fire » 21 mar 2014, 19:28

Jasne, że na wymiar. Tutaj nie ma nawet dyskusji. W ten sposób zawsze uzyskamy zamierzony efekt. Kupując gotowce nie da się tego celu osiągnąć. Polecam meble na wymiar z http://www.blog.ikuchnie.pl/

top-stol
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwie 2014, 15:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: top-stol » 17 kwie 2014, 17:15

Warszawa polecam www.topstol.eu

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: malaka » 19 kwie 2014, 15:53

To fakt, meble na wymiar możemy dowolnie dostosowywać do własnych potrzeb, co ewidentnie jest ich dużą zaletą.

opawelq
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: opawelq » 21 kwie 2014, 10:41

Do mody wraca jakość.
www.magia-meble.pl

BAFOMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 lut 2013, 15:49
Lokalizacja: Poland, Rzeszów
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: BAFOMET » 23 kwie 2014, 15:03

Zależy jaki kto ma budżet, nie każdego stać na drogie meble na zamówienie. Ale na pewno są warte uwgi.

Albina07
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 29 sie 2012, 8:28
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: Albina07 » 24 kwie 2014, 8:27

ja właśnie planuję niedługo zmiany i zainwestowanie w takie meble na wymiar
Ogrodowe tango;)

Awatar użytkownika
cloude
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 16 kwie 2014, 9:44
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: cloude » 06 maja 2014, 7:24

Też niedawno miałem taki dylemat menble na wymiar czy gotowe. Zdecydowałem się na te na wymiar, bo miałem o wiele więcej możliwośći, żeby wybrać takie, któe faktycznie mi się spodobają, mogłem kontaktować z firmą, która mi te meble wykonywała, przekazywać jej moje pomysły. Takie spersonalizowane meble to o wiele lepszy pomysł niż uniwersalne z salonu.
`Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.`

kernel4
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2014, 23:03
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: kernel4 » 06 maja 2014, 23:14

Z mężem również długo zastanawialiśmy się na jakie meble się zdecydować. Chodziliśmy w różne miejsca, ale ceny jakie osiągają projekty mebli kuchennych w Gdańsku są przeogromne i baardzo różne. Ikea też nas nie zachwyciła. Ostatecznie wybraliśmy firmę Wojtmar z Elbląga, a dokładnie z okolic. Cena przystępna, czas realizacji też.

Awatar użytkownika
muffin_girl
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 08 maja 2014, 11:07
Lokalizacja: kosmopolitka :)
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: muffin_girl » 08 maja 2014, 11:16

Jestem na świeżo więc się wypowiem :) wprowadziliśmy się juz do domku, mamy już (prawie) wszystko gotowe i jeżeli chodzi o kuchnie to byliśmy zdecydowani na meble z Ikei, ale jak pewnie słyszeliście wycofali tę fajną, stara serię i przyznam szczerze, że na początku nie mieliśmy pomysłu. Nowa kolekcja nam się nie podobała, a w innych sklepach też się nic nie rzuciło ja już byłam bliska załamania a mąz miał dość. Znaleźliśmy Max Kuchnie i zdecydowaliśmy się na meble od nich. Na początku byłam pewna obaw, ale efekt końcowy przerósł moje oczekiwania - wygląda to mniej więcej tak https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/aranzacje/skandynawska-estetyka-228.html :)

Bartek245
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 11 gru 2012, 15:31
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: Bartek245 » 29 maja 2014, 20:46

Braciak zamawiał ostatnio meble do kuchni. Zdecydował się wziąć przez internet, bo jest taniej. Zamawiał ze strony http://iform.com.pl i mówił, że jest bardzo zadowolony. Zresztą byłem u niego i widziałem te meble - faktycznie są porządne :)


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości

Gotowe projekty domów