Kabiny prysznicowe do nowoczesnej łazienki

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Kabiny prysznicowe do nowoczesnej łazienki

autor: Redakcja » 22 lut 2014, 17:32

Nowe kabiny prysznicowe firmy Roca z serii City-N, Town oraz Metropolis to komfortowe rozwiązanie, na które może... Kabiny prysznicowe do nowoczesnej łazienki >>
Redakcja

pokoe
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 10 kwie 2013, 20:36
Kabiny prysznicowe do nowoczesnej łazienki

autor: pokoe » 22 lut 2014, 17:32

Kupiłem sobie kabinę prysznicową z powłoką Maxi Clean. Oczywiście na początku pachniało mi niezbyt ładnie, sądziłem, że to po prostu kolejna niepotrzebna rzecz za którą się płaci. A okazało się, że bardzo przydatne, każde czyszczenie takiej kabiny jest znacznie prostsze.

Albi16
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 29 sty 2013, 12:55
Re: Kabiny prysznicowe do nowoczesnej łazienki

autor: Albi16 » 24 lut 2014, 13:41

A ja zrezygnowałem z kabiny ze względów praktycznych. Czyszczenie tych zakamarków - to jak twierdzi moja żona - straszna robota. Projekt domu wybierała żona, więc pewnie dlatego wybrała projekt, w którym był prysznic zabudowany. Wystarczy położyć płytki, kupić drzwi przesuwne i gotowe. Super sprawa.

patkab
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 cze 2013, 15:44

autor: patkab » 24 lut 2014, 16:13

Ta pierwsza z roca bardzo mi się podoba. Zawsze mi się wydawało, że jasne kolory, jasna podłoga w łazience nie są praktyczne, ale jak patrzę na efekt to stwierdzam, że dla takiego widoku można by nawet częściej sprzątać.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów