Ciepły montaż okna dachowego

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Ciepły montaż okna dachowego

autor: Redakcja » 20 gru 2013, 15:54

Dobrze zamontowane okno dachowe zapewnia szczelność na wody opadowe oraz najwyższą termoizolacyjność. Ciepły montaż okna dachowego >>
Redakcja

Katarzyna Kr
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 gru 2013, 14:06
Ciepły montaż okna dachowego

autor: Katarzyna Kr » 20 gru 2013, 15:54

Okna dachowe to świetny wynalazek :D od małego, od dzieciństwa marzyłam o pięknej sypialni na poddaszu.. I taką też już mam!! Swoje idealne okna i wykończenie znalazłam na http://www.kreocen.pl/kategoria/Okna-da ... .html.html :)
Katarzyna Kr

Awatar użytkownika
jacek22
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:24
Re: Ciepły montaż okna dachowego

autor: jacek22 » 30 gru 2013, 10:28

Kasia a przy montażu okien dachowych są jakieś specjalne wymagania czy tak samo jak przy montażu "tradycyjnych"? Bo w sumie zastanawiam się nad montażem dachowych. Znalazłem dobrą ofertę firmy e-lazur z Poznania i widzę, że mają takie ceny, na które mogę sobie pozwolić. Tylko jak z montażem? Specjalnie pozwolenie? To jakby nie było trochę okna w suficie.

speeker
lubie spamować
Posty: 127
Rejestracja: 13 cze 2009, 22:46
Re: Ciepły montaż okna dachowego

autor: speeker » 09 lut 2014, 17:27

heh, do okna w dachu chyba nie trzeba żadnych specjalnych pozwoleń, od kogo niby?;) Masz w projekcie to robisz, albo możesz dorobić później. My tak robiliśmy - na okno dachowe zdecydowaliśmy się dopiero gdy już zbudowaliśmy dach. Nie wyszło źle - to nasz dom


Wróć do „Dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów