Zabawki do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

riposta1981
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2012, 12:43
Zabawki do pokoju dziecięcego

autor: riposta1981 » 09 lis 2012, 13:23

Ostatni zakupiłem świetną zabawkę dla mojego chrześniaka! Jesteśmy oboje fanatykami szachów.
Oto ten produkt:
Obrazek

Dobrze widzicie! To są szachy!
Przykręciliśmy je do ściany, a ponieważ są metalowe i na magnesach to figurki nie odpadają!
Chrześniak jest zachwycony, a jego koledzy wciąż mu zazdroszczą! Gadget spełnił swoją rolę!

Jeśli byście chcieli wiedzieć gdzie można kupić taki produkt to celujcie w internetowy sklep Neo Spiro (dział zabawek dziecięcych)

Napiszcie też jak wam się podoba w komentarzach pod moim postem! :lol:
Może kupiliście gdzieś fajniejsze zabawki!

Pozdrawiam!

123budujemy
lubie spamować
Posty: 27
Rejestracja: 21 sty 2012, 16:28
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Zabawki do pokoju dziecięcego

autor: 123budujemy » 07 gru 2012, 21:19

Wg mnie mieszasz dziecku tym w głowie, wogóle to nie przypomina szachów, co to za pionki wogóle, lepiej kupić normalne klasyczne szachy stołowe, niech się chłopak rozwija.

Dorota67
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 23 sty 2013, 9:16
Re: Zabawki do pokoju dziecięcego

autor: Dorota67 » 31 sty 2013, 11:23

BOSKIE!!! Bardzo dobrze że inwestuje się teraz w taki design! Te kocki nie mają dokładnie odwzorowywać szachów i szachownicy. One maja się jedynie kojarzyć dziecku. Takie klocki można już za fundować 2 latkowi.:)
Obrazek

maryjan11
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2013, 13:51
Re: Zabawki do pokoju dziecięcego

autor: maryjan11 » 31 sty 2013, 14:50

Za pomocą czego zostało to przykręcone do ściany?

Dorota67
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 23 sty 2013, 9:16
Re: Zabawki do pokoju dziecięcego

autor: Dorota67 » 05 lut 2013, 16:37

Ale o co jest pytanie? Jaką zabawkę na ścianie? coś przeoczyłam???:) Może jakieś są sklepy z gadżetami? znalazłam taki po wpisaniu akcesoria http://for-kids.com.pl/, z ciuszkami. A jak tu znaleźć coś designerskiego dla dzieci? w formie jakichś designerskich gadżetów...?

Obrazek
(zdjęcie oczywiście żart)

Awatar użytkownika
kylon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 15 mar 2010, 9:13
Lokalizacja: Opoczno
Kontaktowanie:
Re: Zabawki do pokoju dziecięcego

autor: kylon » 04 paź 2013, 20:04

od jakiegoś czasu nabywam zabawki w www.ardar-net.pl taki sklepik z zabawkami wcześniej zamawiałem na allegro u nich ale na sklepie mają częste promocje no i wreszcie syn dorósł do samochodu pytanko w pokoju ma panele nie pamiętam jakiej firmy, troszkę się obawiam czy nie zniszczą koła pojazdu paneli no i orłów na nich czy nie będzie fikał jak sądzicie ma ktoś takie doświadczenie z autem na panelach http://www.ardar-net.pl/produkt/JEZDZIK ... -niebieski

olivka85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 06 lut 2014, 9:57
Lokalizacja: Poznań
Re: Zabawki do pokoju dziecięcego

autor: olivka85 » 07 lut 2014, 11:37

Mój Franek uwielbia zabawki gdzie trzeba coś pokombinować. Dostał od nas ostatnio taką zjeżdżalnie kulek http://www.epinokio.pl/product-pol-7148 ... entow.html Jest super! Nie dość, że ma roboty przy układaniu torów dla tych kulek to później obserwuje jak ona wlatuje w te korytarzyki. Meega zabawa, potrafi całymi popołudniami przy tej zjeżdżalni kombinować;)


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości

Gotowe projekty domów