Wkrętarka EINHELL vs BLACK&DECKER vs SKIL

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Awatar użytkownika
DACHOŁAZ
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 331
Rejestracja: 03 sie 2008, 17:39
Lokalizacja: Świdnica
Kontaktowanie:
Re: Wkrętarka EINHELL vs BLACK&DECKER vs SKIL

autor: DACHOŁAZ » 12 lis 2009, 13:13

Jeśli zajmujesz sie tym zawodowo i codziennie kręcisz płyty lub wykonujesz inne czynności związane z użyciem aku wkrętarki to postaw na profesjonalne narzędzia np. Protool . Cena kilkakrotnie większa niż te wyżej wymienione ale imo warto . Wszystkie marketowe aku wkrętarki które posiadałem nie satysfakcjonowały mnie .

gunar
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 447
Rejestracja: 18 kwie 2009, 18:49
Lokalizacja: Koszalin
Re: Wkrętarka EINHELL vs BLACK&DECKER vs SKIL

autor: gunar » 12 lis 2009, 20:21

Ja mam owszem protoola, ale na skromny budżet jak mniemam, zaradzę kupnem aku makity 6281. Cena za kupno angielskiej makity jest stosunkowo niska, kupiłem ostatnio za 700 zł 3 wkrętarki, ładowarkę z trzema bateriami, w tym-1. jeden klucz udarowy, 2.wkretarka z udarem i 3.zwykła wkr. Swoją starą makitę 14,4 volt oddałem po 7 latach na zasłużoną emeryturę. A wierzcie mi nie miała ze mną łatwo(śnieg, mróz, rzucanie do celu gdy mnie trafiłszlag itp).
Ja tam stawiam na makitę. Oto prosty przykład: padł mi włącznik- pach do warsztatu, 35 zł o ręki zrobiony i z powrotem na budowę. A te skile, gwarancja kupa czasu ...
gunar-wycinam dachy z pasją

kibito
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 15 sty 2008, 8:18
Lokalizacja: łódzkie
Re: Wkrętarka EINHELL vs BLACK&DECKER vs SKIL

autor: kibito » 15 lis 2009, 9:48

To jeszcze w ramach swoich trzech groszy - byłem ostatnio u znajomych na budowie, firma która zajmuje się wykończeniem używała tylko i wyłącznie Boscha - "szef wszystkich szefów" twierdził że wiele już próbował ale nie ma to jak Bosch - nie wiem ile w tym słuszności ale dla szybkiego porównania powiedział że wystarczy wziąć do ręki baterię ze zwykłej/przeciętnej wkrętarki i Boscha a od razu poczuje się różnicę - ponoć cięższa lepsza i skuteczniejsza - mowa tu oczywiście o Bosch -- ale czy to poprawna sugestia nie wiem, nie jestem znawcą w temacie.
Odkurzacze centralne / wentylacja mechaniczna / rekuperacja / klimatyzacja

Awatar użytkownika
UNICOM
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 528
Rejestracja: 01 paź 2009, 6:18
Lokalizacja: RNI NISKO
Re: Wkrętarka EINHELL vs BLACK&DECKER vs SKIL

autor: UNICOM » 15 lis 2009, 14:35

@DACHOLAZ jezeli zawodowo to polecam FESTOOL

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: Wkrętarka EINHELL vs BLACK&DECKER vs SKIL

autor: yanes » 15 lis 2009, 23:03

DACHOŁAZ dobrze napisał jeśli profesjonalnie i zawodowo to tylko Protool jesli zawodowo to wystarczy starszy brat Festool.

belski1
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 18 kwie 2013, 17:18
Re: Wkrętarka EINHELL vs BLACK&DECKER vs SKIL

autor: belski1 » 01 lis 2013, 16:15

witam wszystkich forumowiczów
tez zastanawiam się nad kupnem narzędzi Einhella..mam cały dom do wykończenia (2 kondygnacje), a narzędzia właśnie tego producenta obiły mi się o uszy, są stosunkowo tanie oraz wiem ze nie jest to firma "krzak"..
Wszystko fajnie ładnie..ale z tego co zauważyłem firma ta nie posiada dużo serwisów ani gwarancyjnych ani pogwarancyjnych ..wiec czy jest sens kupować cos takiego??
Co mam z tym robić jak minie gwarancja a cos się zepsuje..???

1001narzedzi
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 340
Rejestracja: 15 mar 2012, 20:04
Re: Wkrętarka EINHELL vs BLACK&DECKER vs SKIL

autor: 1001narzedzi » 31 sty 2014, 13:51

Wtedy albo naprawiasz sam albo oddajesz do serwisu i naprawa jest płatna,z tym akurat prosta sprawa. Jeżeli mam coś doradzać to aby dołożyć i zdecydować się na dobrą i solidna firmą z normalną gwarancją na narzędzia.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów