Tańsze projekty

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.

Zainteresowanie klientów

5 - duże, wchodzę w to!
1
100%
4 - zawsze to 10% taniej
0
Brak głosów
3 - to tylko 10 % taniej szkoda zachodu
0
Brak głosów
2 -nie, raczej nie jestem zainteresowany
0
Brak głosów
1 - nie jestem zainteresowany, nawet na spłuczkę mi nie starczy
0
Brak głosów
0 - kategorycznie NIE!
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 1

smoczysko
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2014, 0:28
Tańsze projekty

autor: smoczysko » 04 sty 2014, 0:53

Witam,

Mam sposób na obniżenie kosztów zakupu dowolnego gotowego lub wykonania indywidualnego projektu domu dla osób fizycznych o jakieś 10% do 13% od ceny końcowej oferowanej przez biuro projektowe na terenia całego kraju,- oczywiście wszystko 100% legalnie.

Może być zakup online lub bezpośrednio w biurze projektowym.
Wszystkie procedury związane z tańszym zakupem załatwiane w 1 dzień roboczy.

Jakie może być zainteresowanie takim pomysłem wśród kupujących projekt domu?

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Tańsze projekty

autor: Enerbau » 04 sty 2014, 6:45

Propozycja dla lubiących kupowanie kota w worku.
Ja też mogę zapewnić, że jak się pomodlicie o rozsądek, to wam dom taniej wyjdzie. :idea:

EXPERTPROOF
Re: Tańsze projekty

autor: EXPERTPROOF » 04 sty 2014, 11:00

kupię projekt za 10% taniej niż u renomowanego architekta z kilkunastoletnim doświadczeniem i postawię go sobie na torfowisku albo na łące ... jak większość ......

jak utonie będę cię ścigał o niedopełnienie obowiązku wynikającego z prawa budowlanego i oskarżę iż celowo wprowadzasz w błąd swoich klientów oferując produkt nie spełniający żadnych wymagań.

nie znajomość prawa szkodzi ale nie zwalnia z jego stosowania

Qba83
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 04 sty 2014, 2:07
Lokalizacja: strzelce opolskie
Kontaktowanie:
Re: Tańsze projekty

autor: Qba83 » 04 sty 2014, 13:01

każde biuro które podpisze umowę partnerską z firmami sprzedającymi projekty katalogowe dostaje zniżkę (nie pamiętam ile ale jest to własnie od 5 do nawet 20%) wiec wystarczy podpisać kilka takich umów i sprzedawać taniej takie projekty i można ok 200 zł zarobić na każdym projekcie.

Taki biznes..
Kuba architekt

Qba83
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 04 sty 2014, 2:07
Lokalizacja: strzelce opolskie
Kontaktowanie:
Re: Tańsze projekty

autor: Qba83 » 04 sty 2014, 13:15

każde biuro które podpisze umowę partnerską z firmami sprzedającymi projekty katalogowe dostaje zniżkę (nie pamiętam ile ale jest to własnie od 5 do nawet 20%) wiec wystarczy podpisać kilka takich umów i sprzedawać taniej takie projekty i można ok 200 zł zarobić na każdym projekcie.

Taki biznes..
Kuba architekt

smoczysko
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2014, 0:28
Re: Tańsze projekty

autor: smoczysko » 05 sty 2014, 1:42

Nie chodzi o sprzedaż byle czego a o tańszy zakup u dowolnego projektanta. zawsze 10% taniej od wynegocjowanej przez kupującego ceny. A za projekt odpowiada ten kto udzielił na niego licencji i gwarancji czyli projektant a nie pośrednik i to on jest odpowiedzialny bo to jego projekt.

michbryg
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 mar 2013, 13:33
Lokalizacja: Opole
Re: Tańsze projekty

autor: michbryg » 17 sty 2014, 1:07

Taniej za projekt się płaci jak się pyta pośredników co sprzedają projekty gotowe.
Nie jest tak, że tańszy projekt to projekt wybrakowany.
Tyle, że Polacy nie lubią jak za dużo ludzi ma korzyść więc kupują u źródła, czyli u danej pracowni.
A kupując u pośrednika: zarabia pracownia, która sprzedaje projekt i zarabia pośrednik. Klient płaci taką samą cenę za taki sam projekt. A często nawet niższą bo jak napisane wyżej pośrednik za darmo nie sprzedaje projektów i ma też z tego zysk.
Zapytajcie tutaj: www.grupaprojcad.pl , być może zapłacicie taniej za oryginalny projekt bez żadnych dziwnych transakcji.

Tak, wiem - perfidna reklama firmy. Tak samo jak oglądamy TV wciskają nam reklamy to i na forach mamy reklamy.

sergii
Aktywny
Aktywny
Posty: 197
Rejestracja: 09 wrz 2015, 23:38
Re: Tańsze projekty

autor: sergii » 29 paź 2015, 12:09

Przejrzałam bardzo dużo katalogów i stron z gotowymi projektami szukając swojego wymarzonego domu i właściwie dopiero tutaj znalazłam odpowiedni projekt http://wybieramprojekt.pl/. Cenowo ta strona wypada najlepiej, uwierzcie, mam porównanie :D

kalimima
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2015, 17:40
Lokalizacja: Warszawa
Re: Tańsze projekty

autor: kalimima » 30 paź 2015, 17:05

Jakies dziwne oferty zaśmiecają forum. mam nadzieję, że nikt nie dał sie nabrać takim naciągaczom. Dobre projekty to ma architekt z kilkuletnym doświadczeniem

Karina K.
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 07 kwie 2010, 20:25
Lokalizacja: Olsztyn
Re: Tańsze projekty

autor: Karina K. » 12 lis 2015, 12:30

Dokładnie tak. Nie wiem po co nabierać się na takie oferty jak jest wiele firm projektowych, które mają profesjonalne [MGProjekt] w bardzo konkurencyjnych cenach. Standardowo za projekt gotowy zapłacisz ok. 2-3 tyś, - no chyba, że decydujesz się na duży projekt np. rezydencji. Projekt ten jest dokładnie zwymiarowany, przeliczony i ma wszystkie opracowania, które powinien mieć. W skali całej budowy wydatek na projekt to marginalna część i chyba nie ma tu na czym oszczędzać.


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów