Jak czyścić przepalony piekarnik?

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jerzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 sie 2013, 13:42
Jak czyścić przepalony piekarnik?

autor: jerzi » 09 gru 2013, 14:24

Jak czyścicie swoje piekarniki? Przyznam się, że ja mam z tym mały problemy. Osobiście używam sposobu zapożyczonego z pewnej strony. Posypuję nią wnętrze piekarnika, mocno przypalone miejsca, a potem spryskuję wszystko wodą. Pozostawiam to wszystko na kilka godzin i dopiero wtedy można usunąć zabrudzenia przecierając je szmatką. Nie jest to niestety najszybsze i dość skuteczne rozwiązanie. Czy mogę poznać wasze sposoby?

Mieciu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 26 lis 2013, 11:34
Lokalizacja: Wrocław
Re: Jak czyścić przepalony piekarnik?

autor: Mieciu » 13 gru 2013, 11:44

Ja czyszczę sposobem mojej babci. Mieszanka octu, cytryny i cukru trzcinowego sprawdza się idealnie.

Roletk
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 wrz 2013, 17:37
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Jak czyścić przepalony piekarnik?

autor: Roletk » 04 sty 2014, 21:49

Podobno FM Group ma fajny preparat do piekarników. Nie reklamuję tej firmy ogólnie ponieważ nie jest aż tak tego warta, ale akurat to im się udało. Polecam sprawdzić.
Polecam dla ludzi z Krakowa rolety dla domu

WkladyKominkowe
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 12 sie 2013, 18:22
Lokalizacja: Cesinów-Las 2
Kontaktowanie:
Re: Jak czyścić przepalony piekarnik?

autor: WkladyKominkowe » 14 sty 2014, 10:42

To bardzo dobra opcja ponieważ nie musimy się wysilać a piekarnik systematycznie niemal sam się czyści. Pytanie tylko ile kosztuje taki model bo to wazna sprawa.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

Gotowe projekty domów