Nasz Domek! Z101 GL

Jak prowadzicie budowę domu? Opowiadania i przygody budujących. Nie wiesz od czego zacząć budowę i jak ustalić kolejność prac? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

eset
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2013, 13:38
Re: Nasz Domek! Z101 GL

autor: eset » 26 gru 2013, 13:48

Szanowny Panie
Planujemy w przyszłym roku rozpocząć budowę domy w okolicach Chrzanowa.
Zainteresowała mnie Pana informacja o ekipach budowlanych. Byłbym wdzięczny za podanie adresów tych firm oraz ewentualnych Pana opinii o nich.
Dziękuję.

Awatar użytkownika
proadax
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:12
Lokalizacja: Zator
Kontaktowanie:
Re: Nasz Domek! Z101 GL

autor: proadax » 27 gru 2013, 18:09

pelikan pisze:Sprawdźcie nowe oferty domów jednorodzinnych w Wilanowie - http://osiedlekapriola.pl/pl . Jest to jedna z najspokojniejszych dzielnic w Warszawie. Domy są naprawdę ładne, z doskonałym wykończeniem. Polecam ofertę wszystkim zainteresowanym.


panie pelikan... nie ten rejon niestety ;)

eset pewnie że Ci dam namiary.. napisz na priva...

przyszło mi od tygodnia rozmawiać jeszcze z jednym wykonawcą na SSO (lane ściany fundamentowe) + taras, schody, drenaż (+ ocieplenie). Wycenił mi on na 38tys taką usługę.
I teraz takie pytanko, czy te dodatkowe rzeczy czyli " taras, schody, drenaż (+ ocieplenie)" są warte 8 tys?
Jakiś tysiąc.. dwa może z tego zbije.
Dodam że taras będzie wylewany większy niż na projekcie..
Co myślicie?
Proadax.pl - Dynamiczne i nowocznesne strony internetowe

Awatar użytkownika
proadax
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:12
Lokalizacja: Zator
Kontaktowanie:
Re: Nasz Domek! Z101 GL

autor: proadax » 27 gru 2013, 18:12

Co do pustaków to decyzja zapadła. Będziemy wznosić z101gl z LEIER'A. Na pierwszym miejscu miał być POROTHERM 30 lecz bardzo cięzko już go dostać w tym okresie. I zdecydowaliśmy się na LEIER 30.. po cenie 3.6zł / szt. Myślę że cena ładna.. porotherm był po 4,15..
Proadax.pl - Dynamiczne i nowocznesne strony internetowe

aliceinchains
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 08 sie 2013, 15:19
Lokalizacja: Piła
Re: Nasz Domek! Z101 GL

autor: aliceinchains » 28 gru 2013, 22:28

Po pierwsze Leier jest troszkę mniejszy niż Porotherm i potrzeba go więcej na m2, więc cena może być myląca :) Co do dostępności, to chyba wszystko zależy od województwa.

Natomiast zużycie energii potrzebnej na ogrzewanie jest rzeczywiście spore i warto przemyśleć sprawę z projektantem domu, żeby potem nie płacić absurdalnego rachunku miesiąc w miesiąc...

architekt_dls
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2013, 21:12
Re: Nasz Domek! Z101 GL

autor: architekt_dls » 31 gru 2013, 21:50

ja się wypowiem poza dyskusją o ocieplaniu- projekt domu bardzo interesujący, czekamy z na kolejne wieści z budowy i ewentualne zdjęcia ilustrujące postęp. Życzę powodzenia!


Wróć do „Dziennik budowy - budowa dzień po dniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów