Czysta łazienka wskazówki

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jerzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 sie 2013, 13:42
Czysta łazienka wskazówki

autor: jerzi » 19 gru 2013, 12:51

Co pewien czas robimy porządki w łazience, bo są miejsca i zakamarki, których nie myjemy na co dzień. Takie elementy jak płytki na ścianach, elementy oświetlenia, kąciki i zakamarki wymagają dokładnego wyszorowania raz na jakiś czas. Może można już na etapie aranżacji łazienki wyeliminować problemowe do sprzątania miejsca?

Mieciu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 26 lis 2013, 11:34
Lokalizacja: Wrocław
Re: Czysta łazienka wskazówki

autor: Mieciu » 20 gru 2013, 16:55

Na takie zakamarki bardzo dobry jest sok z cytryny pomieszany z octem. Polecam, sprawdzone

duszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 04 cze 2013, 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Re: Czysta łazienka wskazówki

autor: duszek87 » 26 gru 2013, 12:05

Najlepiej na początku zrobić dobre rozeznanie tego co ma rynek do zaoferowania. Ja jak robiłem remont w łazience chciałem żeby wszystko było już idealne. Poszperałem, popytałem panów w marketach i kupiłem ceramikę z powłoką Maxi Clean - troszkę droższa niż standardowa, ale bez przesady. A teraz? Wystarczy wilgotną szmatką przetrzeć i sprzątanie z głowy.

junon
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2010, 13:20
Re: Czysta łazienka wskazówki

autor: junon » 28 gru 2013, 20:50

ceramika z powłoką Maxi Clean jest droższa od zwykłej ceramiki o ok 120 zł więc nie jest to szalony wydatek a na pewno spore ułatwienie. można tez pomyśleć o podwieszanym WC np z serii Meridian czy Victoria . to ułatwi mycie podłogi.

duszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 04 cze 2013, 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Re: Czysta łazienka wskazówki

autor: duszek87 » 30 gru 2013, 19:34

Dokładnie o tym mówię. Byłem kiedyś na takich a'la targach i bardzo sobie chwalono tą powłokę. I jak prezentowali to ten Maxi Clean faktycznie tak działa. Szybko ten brud i syf schodził.

ypsilon
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2013, 10:13
Re: Czysta łazienka wskazówki

autor: ypsilon » 07 sty 2014, 20:18

Moim zdaniem to po pierwsze trzeba dbać ogólnie o porządek :P a tak to wydaje mi się, że dobrze jest zamontować sobie np. sedes, który nie styka się z podłogą. Przynajmniej te "zakamarki" przy ubikacji nie będą dręczyć

Euro-Zakupy
lubie spamować
Posty: 179
Rejestracja: 12 cze 2013, 15:34
Re: Czysta łazienka wskazówki

autor: Euro-Zakupy » 14 sty 2014, 19:45

Czysta łazienka to też kwestia dobrych środków czystości jakich używamy i warto o tym pamiętać. Akurat mogę pomóc w ich doborze,zajmuje się tym na co dzień.
EURO-ZAKUPY pragną zaproponować Państwu zachodnie produkty z działu utrzymania czystości.

mefisto
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 26 wrz 2013, 10:48
Re: Czysta łazienka wskazówki

autor: mefisto » 23 sty 2014, 15:17

Łatwiejsze w utrzymaniu czystości są elementy podwieszane w łazience. Łatwiejszy dostęp do zakamarków pod wc niż za wc.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów