Na co zwracać uwagę przy zakupie działki budowlanej?

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Na co zwracać uwagę przy zakupie działki budowlanej?

autor: Redakcja » 11 lip 2011, 12:32

Co jest podstawą przy budowie domu? Oczywiście, działka. Warto więc poświęcić chwilę i przemyśleć zakup danego terenu. Przeczytaj temat >>
Redakcja

Awatar użytkownika
as11
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2011, 12:16
Na co zwracać uwagę przy zakupie działki budowlanej?

autor: as11 » 11 lip 2011, 12:32

Bardzo dobry artykuł, zabrakło mi jedynie analizy zagrożenia powodziowego danej działki.

DagmaraA
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 02 mar 2011, 13:16

autor: DagmaraA » 11 lip 2011, 13:24

Właśnie takiego artykułu szukałam. Wszystkie istotne informacje zebrane w jednym miejscu. Budowa domu to przeprawa nie lada, dobrze, że mozna liczyć na cenne podpowiedzi :)

przemo123
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 28 lut 2013, 22:33
Re: Na co zwracać uwagę przy zakupie działki budowlanej?

autor: przemo123 » 05 gru 2013, 1:51

Odświeżam temat, ponieważ od pojawianie się artykułu na e-sciany.pl już trochę minęło, a istotnych elementów przybyło, bo jak wiadomo człowiek uczy się na własnych błędach. Znalazłem bardzo obszerny, ale jednocześnie przydatny artykuł właśnie dotyczący ważnych tematów, które trzeba przeanalizować zanim podejmie się działania zmierzające do zakupu nieruchomości. Wszelkie popełnione błędy na etapie rozpoznania czy zakupu będą miały konsekwencje w przyszłości. Może nawet się okazać, że nie będziemy mogli na swojej własności postawić domu. Artykuł MGProjekt - [MGProjekt] wskazuje 11 najbardziej istotnych elementów, które trzeba zweryfikować przed podpisaniem chociażby umowy przedwstępnej.


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów