Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jubil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 21 sie 2013, 13:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: jubil » 12 wrz 2013, 18:22

Teraz można znaleźć wiele ciekawych ofert [link wygasł]. Deweloperzy prześcigają się w promocjach, a to dając aranżację ogrodu w cenie, a to komórki lokatorskie, a to specjalne rabaty. Wybieram się w ten weekend na targi - będzie okazja, żeby pozbierać informacje o nowinkach :)

Karolek89
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2013, 21:39
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Karolek89 » 12 wrz 2013, 21:42

Dla mnie kupno nowego mieszkania to inwestycja na całe zycie. Dlatego musze sie dobrze rozejrzec na rynku, zanim sie zdecyduje. Oczywiscie musze wziac kredyt, zeby je nabyc , tym bardziej chce wybrac takie, zeby dobrze mi sie w nim mieszkalo przez lata.http://www.tanie-mieszkanie.pl/nowe-mieszkani%20a-warszawa

Morgie
lubie spamować
Posty: 41
Rejestracja: 16 maja 2013, 9:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Morgie » 17 wrz 2013, 8:49

I jak na tych targach? Podziel się się nowinkami ;>
Sam chętnie bym się dowiedział czegoś na tamat wspomnianego dewelopera Dolcan czy innych deweloperów w Warszawie, bo za jakiś czas będę przeglądał mieszkania na sprzedaż Wola :)

żann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:12
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: żann » 18 wrz 2013, 9:59

Teraz za 220.000 zł można kupić dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Lewandów Park, to podobno taka promocja z okazji 20 lecia JWC

Agent Nieruchomości
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 04 lut 2013, 14:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Agent Nieruchomości » 19 wrz 2013, 22:23

Zgadza się. Jest specjalna oferta od developera JW Construction. Wyprzedaż mieszkań dwu-pokojowych na inwestycji Lewandów Park, na dniach otwartych, w najbliższy weekend, pod hasłem "Ostatnich 20 mieszkań za 220tys. zł na 20-lecie JWC. Co ważne osiedle wybudowane, z gotowymi mieszkaniami! Pierwszy krok? Rejestracja na stronie naszeosiedla.pl
Agent ds. Nieruchomości

Pianka53
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2013, 11:21
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Pianka53 » 20 wrz 2013, 11:28

możesz skorzystać z serwisu BiuroNajmu.pl to duże ułatwienie w szukaniu mieszkania, każdego dnia wyszukują nowe oferty, negocjują ceny z właścicielami mieszkań na niższe, i co bardzo sobie cenię zero ukrytych opłat i prowizji, polecam :)

Agent Nieruchomości
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 04 lut 2013, 14:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Agent Nieruchomości » 25 wrz 2013, 22:02

Kolejna akcja ogłoszona w sieci. W najbliższą sobotę i niedzielę jeden z developerów zaprasza na weekend wyprzedaży mieszkań 2 i 3 pokojowych wykończonych po klucz. Cała akcja w Warszawie przy ul. Lewandów 43.
Agent ds. Nieruchomości

misia_koala
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 mar 2012, 13:57
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: misia_koala » 31 paź 2013, 23:38

wlasnie kupuje mieszkanie w Ostoi wilanów http://www.ostoja-wilanow.com/ i to chyba jedna z lepszych opcji obecnie na warszwskim rynku. ceny nie ocieraja sie o szalenstwo jak gdzie indziej, osiedle jest ladnei zaprojektowane i mam sympatycznych sasiadów:) takze polecam

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Enerbau » 01 lis 2013, 21:58

A jak mieszkanko od strony technicznej, wykonania ...? Prosimy o więcej informacji. Zainteresowanym raczej nie wystarczy, że ładnie. A sąsiedzi "rzecz" nabyta czyli też nie argument.











Nie po to izolujemy, by robić centralne.

emila24
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2013, 11:52
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: emila24 » 06 lis 2013, 11:58

ja kupiłam jakis czas temu mieszkanie od Tryboń PPI na serockiej. Fajne mieszkanko, nie ma w nim jakiś wad (no może poza oknami, które należało wyregulować przed zimą). Developer chyba uczciwy, w każdym razie mieliśmy dobry kontakt, transakcja przebiegła bez zakłóceń. Wiem, ze mieli jakies mieszkania na osowskiej, ale czy coś im zostało to musisz sprawdzić sama.

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: grrregg » 06 lis 2013, 21:56

są jeszcze te mieszkania dwupokojowe w promocji dostępne u jwc? Znajoma się napaliła na zakup mieszkania przed nowym rokiem, wie, że ja od nich mam i też chce u nich kupić i mnie magluje teraz o info

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: grrregg » 06 lis 2013, 21:57

są jeszcze te mieszkania dwupokojowe w promocji dostępne u jwc? Znajoma się napaliła na zakup mieszkania przed nowym rokiem, wie, że ja od nich mam i też chce u nich kupić i mnie magluje teraz o info

Agent Nieruchomości
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 04 lut 2013, 14:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Agent Nieruchomości » 10 lis 2013, 20:23

Ten developer cały czas ma jakieś promocje, a jeśli znajoma szuka okazji to warto zerknąć na stronę wyprzedaży mieszkań gdzie np. 2 pokoje można kupić teraz za 4990 zł/m2. www.wyprzedaz-mieszkania.pl
Agent ds. Nieruchomości

matheusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2013, 13:46
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: matheusz » 14 lis 2013, 14:10

ładne mieszkania w Wilanowie w ofercie ma Qualia, niestety nie orientuje się jak to wygląda teraz cenowo, ale deweloper jest solidny, co też ma znaczenie przy wyborze mieszkania

Agent Nieruchomości
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 04 lut 2013, 14:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Agent Nieruchomości » 27 lis 2013, 20:51

W ten weekend developer JW Construction organizuje na swoich inwestycjach w Warszawie Open weekend. W ofercie między innymi nowe mieszkania od 4600 zł/m2 i roczne wakacje czynszowe! Szczegóły na stronie developera.
Agent ds. Nieruchomości


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów