Filtry do wody - zalety

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Filtry do wody - zalety

autor: Redakcja » 10 wrz 2013, 9:51

Nie zawsze mamy ochotę pić to, co w naszych domach leci z kranu. Niektóre spośród naszych problemów rozwiążą filtry. Filtry do wody - zalety >>
Redakcja

MagdaBrt
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2013, 12:10
Filtry do wody - zalety

autor: MagdaBrt » 10 wrz 2013, 9:51

ja mam filtr narurowy z kellera i dla mnie główną zaletą jego jest to, że naprawdę działa i moja woda ma lepszą jakość, dzięki czemu bez obaw mogę pić czystą wodę z kranu.

Konin
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2013, 13:03

autor: Konin » 14 lis 2013, 11:19

Takie filtry to się chyba montowało 10 lat temu, jeżeli w ogóle ktoś chciał sobie tak szpecić zlew w kuchni. Jak to wygląda... dajcie spokój.

Czy moglibyście przeprowadzić recenzję filtra FT LINE 3 ? Dużo o nim w necie się naczzytałem.

Janusz321
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 21 lip 2011, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

autor: Janusz321 » 26 lis 2013, 17:09

Magda - możesz coś więcej napisać o użytkowaniu tego filtra? czy to faktycznie warte zachodu, czy raczej taki "dodatek" do codziennego życia?

Koleżka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 26 cze 2013, 8:54
Kontaktowanie:
Re: Filtry do wody - zalety

autor: Koleżka » 27 lis 2013, 1:22

Odpowiadając konkretnie na Twoje pytanie - jest to WARTY ZACHODU DODATEK do codziennego życia.

Zalety w skrócie:
- nie musisz latać ze zgrzewkami butelek z wodą
- filtr z ultrafiltracją uzdatnia wodę kompleksowo (nawet jeżeli woda z wodociągów ulegnie wtórnemu zanieczyszczeniu)
- po otwarciu wody w butelce ma ona max 24h ważności, jak masz taki filtr to masz stały dostęp do świeżej wody
- przefiltrowana woda kranowa smakuje jak woda źródlana
- filtr z ultrafiltracją nie pozbawia wody wapnia i magnezu
- litr wody w butelce to koło 1,3zł a litr wody przefiltrowanej to 1 GROSZ

Tu masz prezentację i kupon rabatowy - http://kupon.ftline.pl :)
Nie oglądaj się za siebie, bo Ci z przodu ktoś przy...wali :)

MagdaBrt
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2013, 12:10

autor: MagdaBrt » 27 lis 2013, 14:17

potwierdzam! dodatkowo, filtr taki wcale nie jest drogi, jak pewnie wielu się wydaje. dla niedowiarków dowód - http://www.therm.pl/manufacturers,1,1166.html

Baniek
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:44

autor: Baniek » 13 paź 2014, 18:46

ja mam także filtry wody i jest to super sprawa. doradzała mi firma water star i wcale nie wyszło drogo w porównaniu z innymi ofertami! a woda-wiadomo smaczna, bez kamienia i piję ją bez obawy o zdrowie

andrzejparko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 09 kwie 2014, 10:03
Re: Filtry do wody - zalety

autor: andrzejparko » 02 gru 2014, 17:57

Dla mnie świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o uzdatnianie wody do picia jest po prostu jonizator. Naczytałam się dużo o tym i uważam, że jest to chyba jedna z najlepszych możliwości na rynku. Poza tym raz wydasz pieniądze i zwracają Ci się w postaci ekonomii i w sumie zdrowia. Dużo fajnie napisali o nich tu: http://jonizatory.eu/. Właśnie zastanawiam się nad zamówieniem.

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Filtry do wody - zalety

autor: Bolas » 02 gru 2014, 20:41

Czyli naczytałeś się i jesteś pewien. Myślałem że można coś sprawdzić na sobie i być pewnym. Podobnie działają obietnice wyborcze kandydatów oni też są pewni że będzie lepiej - im na pewno.

AdiK
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 333
Rejestracja: 20 sty 2013, 17:47
Re: Filtry do wody - zalety

autor: AdiK » 02 gru 2014, 23:07

andrzejparko pisze:Dla mnie świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o uzdatnianie wody do picia jest po prostu jonizator. Naczytałam się dużo o tym i uważam, że jest to chyba jedna z najlepszych możliwości na rynku. Poza tym raz wydasz pieniądze i zwracają Ci się w postaci ekonomii i w sumie zdrowia. Dużo fajnie napisali o nich tu: http://jonizatory.eu/. Właśnie zastanawiam się nad zamówieniem.

Andrzej naczytała się, witamy kolejną Anię Grodzką na forum


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot], Google [Bot] i 44 gości

Gotowe projekty domów