Meble do małej łazienki

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Komodo
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 27 maja 2013, 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Meble do małej łazienki

autor: Komodo » 04 lis 2013, 11:36

Powinny być odpowiednich rozmiarów, ale nie należy zapominać o odpowiednich materiałach na meble do łazienki. To bardzo ważne, aby były trwałe.
meble na zamówienie

jetek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 01 paź 2013, 14:17
Lokalizacja: Warszawa
Re: Meble do małej łazienki

autor: jetek » 06 lis 2013, 22:23

niektóre pomysły ciekawe ale "drabina" w łazience nie za bardzo pasuje

jajaga
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 07 lis 2013, 18:28
Re: Meble do małej łazienki

autor: jajaga » 07 lis 2013, 18:39

na NL widziałam fajne mebelki do łazienki

calineczka07
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2013, 15:58
Re: Meble do małej łazienki

autor: calineczka07 » 08 lis 2013, 8:39

a robił ktoś meble na wymiar do malej łazienki? bo właśnie zastanawiam się czy lepiej ni pokusić się o coś takiego niż szukać i dopasowywać.

Danak19
Re: Meble do małej łazienki

autor: Danak19 » 25 lis 2013, 11:31

calineczka07 pisze:a robił ktoś meble na wymiar do malej łazienki? bo właśnie zastanawiam się czy lepiej ni pokusić się o coś takiego niż szukać i dopasowywać.



Meble na wymiar to zły pomysł. Kosztują drogo a w sieci można znaleźć dużo ciekawych rozwiązań. sam przerabiałem ten temat niedawno.Mam małe mieszkanko w którym łazienka to ledwie 3 mk. Meble wybierałem w http://www.kreocen.pl/kategoria/Meble-l ... 1_180.html Jest tam dużo ciekawych rozwiązań. Rzecz jasna każdy ma swój gust i przyzwyczajenia ale każdy znajdzie coś dla siebie.

Janusz321
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 21 lip 2011, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Re: Meble do małej łazienki

autor: Janusz321 » 26 lis 2013, 16:59

ja uważam meble za zbędne, ale jeśli już rzeczywiście jest taka potrzeba, to bym zamiast wanny dał prysznic z odwodnieniem liniowym (coś takiego - http://www.grupa-sbs.pl/odwodnienia_lin ... 96f6dd0709) i żeby w połowie ściany zrobić ściankę - prysznic jest od ściany do tej ścianki, a druga część jest do zagospodarowania. mając taką wnekę można tam zrobić pólki, schować pralkę, a całość "ukryć" drzwiami lustrzanymi etc. czyli niby miejsce na schowanie rzeczy jest, ale go nie widać.

przemo003
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 22 lis 2013, 11:20
Re: Meble do małej łazienki

autor: przemo003 » 03 sty 2014, 20:39

coraz wiecej mozna spotkac firm, ktore oferuja takie meble kompaktowe... mala lazienke wcale nie jest trudno urzadzic jesli pooglada sie pomysly na roznych blogach i magazynach

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53

autor: ostrow » 24 mar 2014, 19:27

ja kupiłem ostatnio serię mebli Victoria, są bardzo funkcjonalne i przedstawiają nowoczesny design na czym szczególnie mi zależało urządzając łazienkę

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53

autor: ostrow » 24 mar 2014, 19:29

nietuzinkowo bo postawiłem na mocny fiolet mebli do swojej łazienki, z serii Gap firmy Roca, ostatecznie nie załuję tego odwaznego posunięcia, meble świetnie się komponują z ceramiką i białymi płytkami

kunefal
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 04 maja 2014, 10:53
Re: Meble do małej łazienki

autor: kunefal » 17 maja 2014, 11:17

Tu można zobaczyć meble zrobione z myślą o małych łazienkach szafki z umywalką mają tylko 39 cm głębokości przy szerokościach nawet do 82 cm http://meble-vega.pl/meble-lazienkowe/79/style-008

promyk-meble
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 11 gru 2014, 14:18
Kontaktowanie:
Re: Meble do małej łazienki

autor: promyk-meble » 04 lut 2015, 13:50

Szafki do małej, zgrabnej łazienki będą bardzo dobrze wyglądać jeżeli dobierzemy ich kolor do reszty otoczenia. Zgrabne szafki i lustro w małej łazience powinny wystarczyć.
Co myślicie o takiej łazience?


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Stef7
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:52

autor: Stef7 » 19 paź 2015, 9:24

W małych pomieszczeniach najlepiej sprawdzają się wiszące półki oraz szafki pod umywalką. Ważny jest nie tylko wygląd, ale również surowiec, z którego meble są wykonane. Moim zdaniem, idealnym materiałem jest drewno, które pasuje niemal do każdego stylu. Z własnego doświadczenia mogę polecić włoskiego producenta TOSCOQUATTRO, a szczególnie serię NEW LOOK: http://www.toscoquattro.it/collezioni/new-look.php

GlazuraStrzelin
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 18 lis 2011, 21:48
Re: Meble do małej łazienki

autor: GlazuraStrzelin » 26 paź 2015, 11:12

Moim zdaniem nie ma sensu przesadzać jeżeli chodzi o meble do łazienki,tutaj w zupełności wystarczy jedna szafka pod umywalką,powiedzmy ciut większa i szersza,aby zmieścić te podstawowe artykuły. Samych mebli jak i pozostałych akcesoriów do wyposażenia łazienki,warto szukać w dobrych sklepach internetowych jak np GlauzraStrzelin.pl

mpod
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 03 lis 2015, 10:13
Re: Meble do małej łazienki

autor: mpod » 03 lis 2015, 10:19

Jeśli masz małą łazienkę a potrzebujesz miejsca na przechowywanie, to fajnym pomysłem może być przeniesienie pralki do kuchni. Wtedy zyskasz nieco przestrzeni.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Meble do małej łazienki

autor: robertkrajcarz » 20 kwie 2018, 8:30

W jednym miejscu zlecałem meble na całą nieruchomość. Chodzi o [...] w Krakowie. Robią kuchnię, łazienkę, salon, łóżka, co chcesz, a to jednak rzadko spotykane połączenie. Łóżko chyba najbardziej doceniam, bo składna organizacja, wszędzie cichy domyk zastosowany. Ogólnie sporo innowacji w meblach, których nie znajdziesz w marketowych wynalazkach.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości

Gotowe projekty domów