Pralka cicha i tania

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Alliser
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2013, 9:47
Pralka cicha i tania

autor: Alliser » 30 maja 2013, 9:50

Witam. Mam wciąż u siebie starą pralkę, Pralka działa, ale jest strasznie głośna, bez wątpienia w całym bloku już tylko ja taką posiadam, bo nie słyszę u sąsiadów, jak ich pralki pracują. Moją można usłyszeć. Teraz szukam czegoś nowego, co będzie dyskretniej pracować. Oczywiście zalezy mi też na tym, żeby solidnie prała i była mało awaryjna. Trochę się tylko obawiam, czy za kilkaset zł da się coś takiego znaleźć. Da się?

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: Pralka cicha i tania

autor: yanes » 30 maja 2013, 17:09

"Moją można usłyszeć" to normalne ,że ją słyszysz bo ona u Ciebie wiruje. Idź do sąsiadów i spytaj się czy oni ją słyszą ?
Do 1000 zl nie kupisz pralki dobrej i taniej a już szerokim łukiem omijaj produkty ze znaczkiem Amica.Serwis i biuro obsługi klienta to tragedia,walcze z nimi od początku jak zakupiłem ich wyrób pralkopodobny to wiem że ich możesz sobie odpuścić.
Moja rada jest taka,póki ta stara działa to ją używaj,każda nowa będzie gorsza od tej którą masz w tej chwili.

bolek32
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 04 sty 2013, 15:31
Re: Pralka cicha i tania

autor: bolek32 » 31 maja 2013, 14:43

Amica przez chwile się zapowiadała, że podgoni zachód, a teraz widać, że coś stanęli. Nie wiem, ale za 1000 w Amicę lepiej za Aristona hotpoint922bs wylożyć te same pieniądze i mieć pewność. Argument wspierania naszej technologii w ogóle do mnie nie przemawia w tym przypadku.

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: Pralka cicha i tania

autor: yanes » 31 maja 2013, 17:31

Ja wspierałem Amice bo w 2000 roku całe wyposażenie kuchni kupiłem z tej firmy.Pierwsza pralka była dobra i dlatego 3 lata temu kupiłem drugą też Amice.To był błąd za późno się dowiedziałem,że teraz to jest chińska tandeta.We Wronkach obecnie Samsung montuje swoje pralki a my mamy tylko wspomnienia po dobrych pralkach.

wojend
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2012, 15:41
Re: Pralka cicha i tania

autor: wojend » 05 cze 2013, 22:51

to nieprawda akurat, bo pralki dalej sami produkują

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: Pralka cicha i tania

autor: yanes » 06 cze 2013, 6:57

Jeśli jestem w błędzie to mnie jeszcze raz popraw ale faktami.
Moje są takie:"Do zmiany trendu przyłożyły rękę w dużym stopniu Amica i Zelmer. Amice wygasł kontrakt na produkcję pralek i lodówek w fabrykach, które w 2009 roku odsprzedała Samsungowi. W zakładach we Wronkach firma wytwarzała po 300 tys. z każdego rodzaju tych urządzeń. Teraz sprowadza je z zagranicy i sprzedaje pod własnym logo. Z kolei Zelmer w Azji produkuje duże AGD, które także cieszą się coraz większym powodzeniem."
Albo takie :
"właśnie straciłem szacunek do Amici i Zelmera
Autor: llubellak 08.08.11, 11:03
przez lata kupowałem tylko i wyłącznie produkty Amici i Zelmera bo to była jakość, dobra cena i produkcja krajowa ale teraz jak Amica woli sobie sprowadzić g..... z Chin i sprzedać to pod swoją marką- właśnie stracili wiernego klienta. co do Zelmera, to co w Polsce jest robione (odkurzacze, roboty kuchenne, miksery itd ) jest bardzo dobrej jakości ale ich kuchenki z Chin, woła o pomstę do nieba. ktoś dobrze napisał, to już lepiej kupić koreańskiego Samsunga który jest robiony w Polsce niż nabijać kieszenie Amice "
Z forum elektroda:'Amica,dobre,polskie,tanie?Jak dla mnie to tutaj nic się nie zgadza.Pralki z nowej linii są produkcji chińskiej,bo już Samsung ich nie produkuje.Amica jedynie co w Polsce składa to kuchnie wolno i zabudowę,oraz płyty do zabudowy(nie wszystkie). "
"Nieprawda - w 2010 Amica sprzedała Samsungowi linie produkcyjne pralek i lodówek we Wronkach"
Znalazłem oficjalny komunikat firmy Amica :
31 marca 2010 została podpisana umowa sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa obejmująca dwa zakłady: fabrykę pralek i fabrykę lodówek. Podpisanie wiążącej umowy było możliwe bowiem zostały spełnione warunki zawieszające określone w treści przedwstępnej umowy sprzedaży, zawartej w dniu 22 grudnia 2009 roku. Obie firmy podpisały także umowę na dostawę przez Samsunga pralek i lodówek na rzecz Amiki.

tombek
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 23 sty 2010, 23:45
Re: Pralka cicha i tania

autor: tombek » 05 lis 2013, 15:38

strasznie mącisz - a fakt jest jeden amica nie jest produkowana w chinach, po prostu odsprzedali fabrykę samsungowi i dalej tam produkują pralki - czyli w polsce

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: Pralka cicha i tania

autor: yanes » 05 lis 2013, 19:50

Sam na to wpadłeś ,że oni to produkują w fabryce samsunga czy ktoś ci płaci by wciskać ludziom kit?
Mącić to próbujesz ale Ty.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów