Kolor pokoju-sypialni.

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Avitus
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2013, 18:27
Kolor pokoju-sypialni.

autor: Avitus » 25 cze 2013, 18:43

Witam.

Otóż niedługo zabieram się do pomalowania mojej sypialni tylko mam problem a mianowicie nie wiem jakiego koloru użyć. Meble posiadam takie jak w załączonym linku ale zielony już mnie, że tak powiem znudził gdyż miałem taki kolor w swoim poprzednim pokoju w mieszkaniu. Myślałem nad typem jakiegoś pomarańczowego.

Z góry dziękuje za wszelakie porady.

http://www.forte.com.pl/meble/kolekcje/winnie.html

mortor
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 98
Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:37
Re: Kolor pokoju-sypialni.

autor: mortor » 27 cze 2013, 10:53

Akurat te meble pozwalają dobrać stosunkowo różne kolory, zależy co lubisz tak naprawdę, oddcienie szarośći + czarne naklejkidekoracyjne, na ścianę, Kolor niebieski, pomarańcz też przejdzie :)

ryszardo92
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2013, 17:29
Re: Kolor pokoju-sypialni.

autor: ryszardo92 » 03 paź 2013, 18:25

Ja też długo zastanawiałem się jak pomalować pokój w swoim mieszkaniu. Wbrew pozorom wybór koloru nie jest taki prosty. Kolor na ścianie wychodzi inaczej niż wyglądał na próbniku i w ogóle same z tym problemy. Najlepiej chyba jest zatrudnić jakiegoś projektanta żeby to zrobił, ale to niestety kosztuje kupe kasy...:/ Dlatego ja poprosiłem o pomoc taką babke która prowadzi stronę gdzie właśnie odpowiada na takie różne pytania. ta strona nazywa sie http://www.pytanieomieszkanie.pl/

Natasza72
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 01 kwie 2013, 14:42
Re: Kolor pokoju-sypialni.

autor: Natasza72 » 07 paź 2013, 19:44

bardzo neutralne kolory tych mebli! w zasadzie musisz sobie odpowiedzieć na pytanie podstawowe, czy wolisz szał kolorów na ścianie, czy coś mniej ekstrawaganckiego. Ja wiedziałam wokół jakich kolorów ma się kręcić kolorystyka mojego pokoju, ale powiem szczerze, dopiero dobrze dobrał i doradził mi pan z obsługi sklepu ekosklad.pl. Mają duży wybór fab z mieszalnika i właśnie z mieszalnika mam swoje odcienie zieleni i beżów

WikiMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 paź 2013, 9:25
Re: Kolor pokoju-sypialni.

autor: WikiMeble » 14 paź 2013, 15:24

Moim zdaniem fototapeta byłaby bardzo dobrym pomysłem jeżeli chodzi o wystrój ścian- wtedy też nie miałbyś zadnych problemów z kolorami oraz ich doborem,bo meble posiadasz bardzo uniwersalne.

WikiMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 paź 2013, 9:25
Re: Kolor pokoju-sypialni.

autor: WikiMeble » 14 paź 2013, 15:25

Moim zdaniem fototapeta byłaby bardzo dobrym pomysłem jeżeli chodzi o wystrój ścian- wtedy też nie miałbyś zadnych problemów z kolorami oraz ich doborem,bo meble posiadasz bardzo uniwersalne.

_Krzychu_
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2011, 12:00
Re: Kolor pokoju-sypialni.

autor: _Krzychu_ » 16 paź 2013, 12:14

Te meble fajnie by wyglądały na jasnym tle np. w odcieniu beżu lub brązu.

WojtekNowak
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2013, 13:59
Re: Kolor pokoju-sypialni.

autor: WojtekNowak » 30 paź 2013, 20:28

Również polecam jasne kolory, idealnie skomponują się z tymi meblami.

GohaS
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2013, 10:37
Re: Kolor pokoju-sypialni.

autor: GohaS » 05 lis 2013, 9:22

A co powiesz na jakieś ciemne kolory? Na przykład ciemny niebieski, granatowy, brązowy ... A może czerwony??A jeśli nie to przecież nie wszystkie ściany muszą być tego samego koloru. Może na przykład jedną ścianę(tą na której jest łóżko) pomalujesz na ciemny kolor, a resztę na jakiś jasny neutralny np. bezowy, kremowy :) A tak w ogóle to fajne mebelki :)


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów