Co myslicie o tym pokoju?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

małgoś80
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 23 wrz 2013, 8:55
Lokalizacja: Kraków
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: małgoś80 » 23 wrz 2013, 9:31

Dużo lepiej! Podoba mi pomysł ze zdjęciami na ścianie :). Osobiście dodałabym jeszcze trochę dodatków w jakimś fajnym kolorze ( może fiolet, śliwa labo zieleń?). Dywan oryginalny, ciekawy, ożywi pokój, ale czy nie będzie się zbyt dużo działo? - jeśli zdecydujesz się na dywan to nie dokładaj następnych dodatków.

siwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2012, 13:38
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: siwa » 23 wrz 2013, 10:55

Dzięki:) Jeszcze na pewno zmienię kinkiety, tylko nie mogę ię zdecydować na kolor, myślałam o białym ale jeszcze nie znalazłam nic ciekawego. Dywan jaki teraz jet też wymienię, może rzeczywiście ten z pomponów to zdecydowanie za dużo dlatego kupię jasny jednokolorowy żeby rozjaśnić pokój. Jeśli macie jakie pomyły to piszcie. Pozdrawiam.
siwulec

markowskam
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 13 sie 2013, 10:38
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: markowskam » 24 wrz 2013, 8:54

Ja bym dała jakiś spokojniejszy dywan, nie ten który proponujesz fioletowo-czarny. Mam wrażenie, że będzie za ciężki i "przygniecie" pokój. A tak, to super aranżacja. Podoba mi się :) Przytulnie tam u ciebie.

siwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2012, 13:38
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: siwa » 24 wrz 2013, 13:59

Nie nie:D Na pewno ten ciemny dywan odpada. Kupie jasny. Ciesze ię że już lepiej to wygląda, zależy mi na tym żeby innym ię tez podobał mój dom. Ogólnie jetem kombinatorem i czasami przeginam. Mój m ma dosyć tych ciągłych zmian dlatego kolor ścian zostanie taki ale w przyszłości zmienię na jaśniejszy:D Dzieki za odp.
siwulec

TomaszDomasz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 11 wrz 2013, 9:41
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: TomaszDomasz » 25 wrz 2013, 1:00

Meble na prawdę super, ale zmieniłbym ściany - kolor i darowałbym sobie te aplikacje np nad telewizorem :) Tak poza tym super

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: rozalia » 04 paź 2013, 12:57

Prezentuje się to bardzo fajnie, ale ja również zmieniłabym jednak kolor ścian.

PaniCienia
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2013, 10:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: PaniCienia » 09 paź 2013, 9:48

Zdecydowanie kolor ścian bym zmieniła. Jest raczej ponury, może coś bliżej jasnego beżu... Nie wiem czy jest taka możliwość, ale przestawiłabym też kanapę i stolik raczej na ścianę równoległą do tej z telewizorem. Meblościanka bardzo mi się podoba, choć może rzeczywiście warto byłoby pomyśleć nad rozstawieniem jej, żeby nie była taka ścieśniona. Ja właśnie szukam czegoś podobnego do salonu, ale w ciemniejszym kolorze.
Doradca budowlany - dzięki niemu śpisz spokojnie

Pominka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2013, 9:55
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: Pominka » 09 paź 2013, 10:05

A co sądzicie o tym. Sprzedaje takie mieszkanie w agencji nieruchomości w Warszawie.
Obrazek Myślicie, że może się spodobać taki wystrój? Co można dodać, by przyciągnąć klientów. Myślę, żeby dać parę ornamentów na ściany.

Awatar użytkownika
Aldigi
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 08 paź 2013, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: Aldigi » 09 paź 2013, 15:19

duuużo bym zmieniła... choć w sumie tutaj mało widać, masz więcej zdjęć?

Gumri
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 25 lip 2013, 19:52
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: Gumri » 09 paź 2013, 18:43

Przydałoby się tutaj trochę koloru na ścianach i może odnowić meble. Faktycznie na zdjęciu mało widać.

PaniCienia
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2013, 10:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: PaniCienia » 11 paź 2013, 7:08

Hmm, ścian tu nawet nie widać, ale pokój wydaje się być jasny i słoneczny, a to już plus. Podłoga w dobrym stanie, ładne kolory. Szczerze mówiąc, jeżeli o sprzedaż chodzi, to ludzie nie zwracają aż takiej uwagi na meble, bo nie zawsze są wliczone w cenę mieszkania, ale raczej patrzą właśnie na stan mieszkania: ściany, podłogi, terakota, kuchnia, czy trzeba coś odświeżać, poprawiać, unowocześniać.
Doradca budowlany - dzięki niemu śpisz spokojnie

Den
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2013, 17:56
Kontaktowanie:
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: Den » 11 paź 2013, 7:47

Brak jest piękne kobiety na łóżku!
)))

MagicAndStyle
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 16 paź 2013, 8:20
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: MagicAndStyle » 16 paź 2013, 11:41

Tutaj polecam dać na ściany jakiś ciekawy motyw fototapety,który będzie stanowił jednocześnie o jej ozdobie i dekoracji. Warto sie nad tym zastanowić.
zapraszamy ! :)

pim
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:05
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: pim » 17 paź 2013, 11:31

Też uważam, że kolor ścian powinien być inny i może bez tego wzoru

ostry1315
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 18 paź 2013, 14:06
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: ostry1315 » 18 paź 2013, 14:52

Super i pewnie przyda się jeszcze trochę rzeczy do wykończenia, tak więc zapraszam do mnie w googlach wpisz " ostredekoracje " lub na allegro dużo do wyboru w konkurencyjnych cenach. a to próbka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

Gotowe projekty domów