Poduszka jako element wytroju wnętrza sypialni

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

zebrakatz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2013, 13:56
Poduszka jako element wytroju wnętrza sypialni

autor: zebrakatz » 05 wrz 2013, 14:05

Jestem w trakcie zmiany wyglądu mojej sypialni... a ponieważ od dłuższego czasu mam kłopoty z plecami, zastanawiam się nad zakupem poduszek ortopedycznych...chciałabym zapytać specjalistów wystroju wnętrz czy warto je kupić, czy polecacie je swoim klientom? tutaj podsyłam takie poduszki, które są w sensownej cenie... http://www.ortopedyczny24.pl/ortopedyczne/poduszki

ABCMeble
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 sie 2013, 14:02
Kontaktowanie:
Re: Poduszka jako element wytroju wnętrza sypialni

autor: ABCMeble » 06 wrz 2013, 14:22

Faktycznie poduszki są ważnym elementem dekoracyjnym sypiali i warto o tym pamiętać,a poza tym szereg ciekawych dodatków znajdziemy również w dobrych sklepach internetowych,warto tam zaglądać,tym bardziej że teraz są ciekawe promocje.
sklep z meblami

magdaw73
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 02 sty 2014, 21:28
Re: Poduszka jako element wytroju wnętrza sypialni

autor: magdaw73 » 02 sty 2014, 22:55

to może porządny materac? też mam problemy z kręgosłupem, jednak żadna poduszka nie przyniosła ulgi. proponuje więc inwestycję w dobry materac. a w kwestii poduch, to jestem zdecydowanie za ich dekoracyjną rolą. do tego ładna narzuta i sypialnia jak malowana. kilka tekstylnych inspiracji znalazłam na dekoboko.pl, tak więc polecam odwiedziny.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

Gotowe projekty domów