Miły domek "KOPCIUSZEK" ale za ile

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

muszyniak
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2007, 19:55
Miły domek "KOPCIUSZEK" ale za ile

autor: muszyniak » 09 lip 2007, 20:59

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających to forum, mam nadzieję na szczerą poradę. Około roku temu wraz z żoną zaczęliśmy naszą przygodę pod tytułem „Nasz własny dom”. Przygodę tą rozpoczęliśmy od kupna ładnej działki usytuowanej w pobliżu pięknego odrestaurowanego parku zamkowego. Następnym etapem był wybór projektu domu który spełniłby wymagania stawiane nam przez wydaną w gminie decyzję o zabudowie. Nasz popęd do budowy został powstrzymany przez dziko pędzące ceny materiałów przez ostatni okres. Aż strach było cokolwiek zaczynać, jednak ostatnio po wyhamowaniu cen postanowiliśmy wrócić do marzeń. Grzebiąc w internecie znaleźliśmy mały domek który spełniał nasze wymagania i wymagania decyzji.

Jest to projekt „Kopciuszek” link: http://www.projekty.ign.com.pl/?p=detail&id=258

W związku z powyższym proszę o kontakt osoby które budują lub wybudowały taki domek. Prosiłbym o informację jaki byłby koszt tego domku w stanie surowym zamkniętym, oczywiście w przybliżeniu. Interesuje mnie, czy jest możliwe postawienie takiego domku w stanie surowym zamkniętym za kwotę brutto około 200 tys złotych. Mile widziane zdjęcia z budowy oraz porady co zmienić w projekcie. Mamy zamiar zastosować ogrzewanie tradycyjne na groszek i wspomagające kominkowe. Z góry dziękuję za informacje.

Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów