Uwaga! Firma od hydroizolacji naciąga!

Właściwa hydroizolacja zabezpieczy dom przed przenikaniem wilgoci i wieloma problemami z tym związanymi. Trzeba o niej pamiętać budując dom i modernizując istniejące budynki. Odpowiedzi na pytania dotyczące wykonania hydroizolacji i potrzebnych materiałów, znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

RafaeloA
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2013, 18:41
Lokalizacja: Ząbki
Uwaga! Firma od hydroizolacji naciąga!

autor: RafaeloA » 22 lip 2013, 19:47

Witam,

UWAGA!!! Jeżeli ktoś z Państwa odwiedzał już stronę www.hydroizolacje-warszawa.pl i myślał nad zatrudnieniem tej firmy, to ostrzegam. Pan Jacek Bodalski to Oszust i Naciągacz! Wszystko wygląda pięknie w jego słowach, ale na tym koniec. Nas oszukał i nie możemy teraz odzyskać pieniędzy. UWAGA!!! Miejsce rejestracji firmy nie istnieje, mieszka tam kobieta, która twierdzi, że szuka Pana Bodalskiego od 1,5 roku. UWAGA!!! Przestrzegam
Pozdrawiam,

Rafael

IWUBE
Re: Uwaga! Firma od hydroizolacji naciąga!

autor: IWUBE » 22 lip 2013, 21:06

dlatego izolacje wodochronne i przeciwwilgociowe wykonuje tylko autoryzowana firma lub taka której referencje może potwierdzić ktoś nie zależny, jak w naszym przypadku biegły sądowy oraz całe grono klientów u których się robiło i będzie robić dalej

Obrazek

Na Sto Dwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2013, 23:29
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
Re: Uwaga! Firma od hydroizolacji naciąga!

autor: Na Sto Dwa » 03 sie 2013, 23:36

Dokładnie tak, należy korzystać tylko i wyłącznie ze sprawdzonych i certyfikowanych(!!) firm.
nastodwa.pl

halina552
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2013, 19:53
Re: Uwaga! Firma od hydroizolacji naciąga!

autor: halina552 » 06 sie 2013, 20:00

Witam,również zostałam oszukana przez tego ,,fachowca". Wziął pieniądze na materiał,nie wykonał pracy i brak z nim jakiegokolwiek kontaktu. Nie wiem co z tym zrobić,czy zgłosić na policję? Może wspólnie coś zaradzimy?

IWUBE
Re: Uwaga! Firma od hydroizolacji naciąga!

autor: IWUBE » 12 sie 2013, 7:01

zlecić robotę i złapać gościa na miejscu, nic prostszego ... - czarna owca jak wszędzie się znajdzie co rzutuje na całokształt firm od hydroizolacji

halina552
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2013, 19:53
Re: Uwaga! Firma od hydroizolacji naciąga!

autor: halina552 » 12 sie 2013, 15:09

Złapać gościa nie jest takie proste,nie odbiera tel.

IWUBE
Re: Uwaga! Firma od hydroizolacji naciąga!

autor: IWUBE » 12 sie 2013, 22:03

[i]cyt. Nasza firma działa od ponad 10 lat na terenie całego województwa mazowieckiego. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy polecali nas swoim znajomym, a Ci z kolei polecali nas kolejnym osobom. Aby zdobyć takie zaufanie, niewątpliwie trzeba być najlepszym. Od 10 lat jakie istniejemy na rynku wciąż poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług przykładając szczególną uwagę na dokładność, solidność i estetykę podczas wykonywania każdego zlecenia. [/i]

pic nam wodę fotomontaż nikt go nie zna jakby nie było, to jak ambergold a z was są naiwnicacy
istnieje coś co można sprawdzić z CEDIG i wszystko jasne dla klienta

RafaeloA
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2013, 18:41
Lokalizacja: Ząbki
Re: Uwaga! Firma od hydroizolacji naciąga!

autor: RafaeloA » 16 sie 2013, 21:00

Niech Pan nie będzie taki mądry z tymi naiwniakami! ja sobie z Bodalskim sam poradzę, a chcąc zbadać każdego człowieka i każdą firmę przed współpracą trzeba było tylko tym się zajmować i prześwietlać, a na to nikt nie ma czasu niestety i mogę się założyć, że Pańska mądrość jest tylko tutaj, na piśmie. Pani Halino proszę się do mnie odezwać na priv, to jest wbrew pozorom prosta sprawa.
Pozdrawiam,



Rafael

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Uwaga! Firma od hydroizolacji naciąga!

autor: Enerbau » 16 sie 2013, 22:31

RafaeloA pisze:Niech Pan nie będzie taki mądry .... Pańska mądrość jest tylko tutaj, na piśmie. .

Cóż za ignorancja i buta. A samemu RafaeloA dał się naciągnąć przez w/w w wątku firmę od hydroizolacji.










Nie po to izolujemy, by robić centralne.

RafaeloA
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2013, 18:41
Lokalizacja: Ząbki
Re: Uwaga! Firma od hydroizolacji naciąga!

autor: RafaeloA » 17 sie 2013, 7:57

To, że dałem się naciągnąć nie znaczy, że jestem naiwny, bo każdemu to się mogło przydarzyć, nawet tak ostrożnym ludziom jak Panowie. Temat uważam za zakończony, bo ta rozmowa nie przynosi żadnych pozytywów, a wręcz robi się dziecinna. Pozdrawiam
Pozdrawiam,



Rafael

RafaeloA
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2013, 18:41
Lokalizacja: Ząbki
Re: Uwaga! Firma od hydroizolacji naciąga!

autor: RafaeloA » 17 sie 2013, 7:59

To, że dałem się naciągnąć nie znaczy, że jestem naiwny, bo każdemu to się mogło przydarzyć, nawet tak ostrożnym ludziom jak Panowie. Temat uważam za zakończony, bo ta rozmowa nie przynosi żadnych pozytywów, a wręcz robi się dziecinna. Pozdrawiam
Pozdrawiam,



Rafael


Wróć do „Hydroizolacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów