Najtańsze zakupy w sieci dla Twojej łazienki

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Artform
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2007, 21:26
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:
Najtańsze zakupy w sieci dla Twojej łazienki

autor: Artform » 08 lip 2007, 21:55

ART-FORM. Sklep internetowy. zapraszam do zakupów ceny niższe niż u konkurencji.


W ofercie: grzejniki, piece co, kotły co,kotły stojące, kotły wiszące, kotły gazowe, kotły olejowe, kotły grzewcze, grzejniki, ceramika sanitarna, artykuły sanitarne, armatura sanitarna, meble łazienkowe, materiały instalacyjne, kabiny prysznicowe, armatura łazienkowa, instalacje gazowe, instalacje sanitarne, instalacje grzewcze, instalacja co, systemy grzewcze, technika sanitarna, technika grzewcza, vaillant, viessmann, grzejniki, podgrzewacze wody, piece kondensacyjne, umywalki, wanny

usunięto link reklamowy

Awatar użytkownika
e-multimax
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 09 gru 2008, 15:42
Lokalizacja: Zamość
Kontaktowanie:

autor: e-multimax » 16 sty 2009, 23:36

W sprawach zakupu elektrycznych mat i przewodów grzejnych zapraszam do naszej firmy.

W ofercie mamy:
- maty i przewody grzejne do ogrzewania podłogowego
- maty i przewody grzejne do systemów przeciwoblodzeniowych
- przewody grzejne do systemów antyzamarzaniowych
- dywaniki grzejne
- maty pod lustro do zapobiegania zaparowaniu lustra.

Najniższe ceny! I profesjonalna obsługa.
Damian Chwiejczak,

mala_mi
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2009, 14:25
dla osób z Krakowa

autor: mala_mi » 15 lut 2009, 14:32

300okazja.pl Polecam, bardzo dużo taniej niz ceny katalogowe. Robiłam tam zakupy do swojego mieszkania, solidna firma.
mala_mi

Studio Aranżacji mDom
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:16
Lokalizacja: warszawa
Re: Najtańsze zakupy w sieci dla Twojej łazienki

autor: Studio Aranżacji mDom » 15 lut 2009, 23:06

Artform pisze:ART-FORM. Sklep internetowy. zapraszam do zakupów ceny niższe niż u konkurencji.


W ofercie: grzejniki, piece co, kotły co,kotły stojące, kotły wiszące, kotły gazowe, kotły olejowe, kotły grzewcze, grzejniki, ceramika sanitarna, artykuły sanitarne, armatura sanitarna, meble łazienkowe, materiały instalacyjne, kabiny prysznicowe, armatura łazienkowa, instalacje gazowe, instalacje sanitarne, instalacje grzewcze, instalacja co, systemy grzewcze, technika sanitarna, technika grzewcza, vaillant, viessmann, grzejniki, podgrzewacze wody, piece kondensacyjne, umywalki, wanny

usunięto link reklamowy


W tym e-biznesie nie chodzi o najtaniej. Polecam sprzedawać profesjonalnie za przystępną cenę i lepiej niż u konurencji - niż taniej! Uczyć można się od wielu, np. odwiedź sklep w necie "markowydom" I proszę cię uprzejmie nie zaśmiecaj więcej forum.
Waldemar, Studio Aranżacji Wnętrz mDom

misz masz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2009, 14:25

autor: misz masz » 19 lut 2009, 14:33

dokładnie, cena, jak niektórzy wiedzieć powinni, to nie jedyny czynnik na podstawie klienci dokonują wyboru... liczy się jeszcze wiele innych rzeczy... ja miałem do czynienia ze sklepem xxxxxi tak, jak przytoczony wyżej markowy dom, można nazwać ich profesjonalistami. aż przyjemnie się tam zakupy robi.

matt
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2009, 23:27

autor: matt » 25 lut 2009, 0:43

Popieram, popieram. Ja też robiłem zakupy w markowym domu. Jestem pod wrażeniem obsługi Pana Ryszarda. Życzyłbym takiej wiedzy sprzedawcom w tradycyjnych sklepach łazienkowych.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości

Gotowe projekty domów