jaki materac do sypialni

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

JacekKowalski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 21 kwie 2011, 10:14
Lokalizacja: Pszczyna
Re: jaki materac do sypialni

autor: JacekKowalski » 28 lut 2013, 10:53

Zapewne autor wątku uzyskał już potrzebne informacje na temat materacy lub już wybrał go. W każdym razie ja mogę polecić firmę dystybującą szwedzkie materace . Cena w stosunku do jakości i komfortu odpowiednia. Na stronie mają blog, w którym opisują zasady doboru odpowiedniego materaca.
Pozdrawiam

Tomasz Moniuszko
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2013, 22:59
Re: jaki materac do sypialni

autor: Tomasz Moniuszko » 28 lut 2013, 23:12

Tanio można kupić materace MK foam Koło w ATM Świat Sypialni Warszawie. Polecam te materace bo mają dobre ceny i są bardzo wysokiej jakości. Każdy z ich oferty dopasuje materac do swoich potrzeb ale konieczni trzeba udać się do sklepu i po testować.

galim
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 05 mar 2012, 9:07
Re: jaki materac do sypialni

autor: galim » 07 mar 2013, 10:22

A ja tam mam dosłownie najtańszy jaki był z Ikei, miękki sprężynowy i śpi się bosko ;) Wcześniej wziąłem trochę droższy i efekt był tylko taki, że po tygodniu niewysypiania się zwinąłem, wywiozłem i wymieniłem. Ale wiadomo - co kto lubi.

renataa68
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2013, 10:17
Re: jaki materac do sypialni

autor: renataa68 » 03 sie 2013, 10:27

chyba chodziło ci o firmę Materasso ;) a to fakt bardzo dobre materace termoelastyczne kupiłam taki pół roku temu i w końcu się wysypiam :) kręgosłup przestał boleć, a do tego oddycha więc nie pocę się śpiąc

IdealnyMaterac
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 27 wrz 2017, 11:50
Re: jaki materac do sypialni

autor: IdealnyMaterac » 18 kwie 2018, 9:58

Warto dopasować materac do swoich potrzeb, dlatego zapraszamy na naszą stronę internetową www.idealnymaterac.pl, na której znajduje się konfigurator pomagający dobrać produkt.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

Gotowe projekty domów