Materace i łóżka

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Georgu
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 14 lis 2011, 12:53
Re: Materace i łóżka

autor: Georgu » 12 sty 2012, 21:14

Ja kupiłem swój materac w sieci, od matadora, długo szukałem ponieważ musiałem mieć na uwadze trochę podupadły na zdrowiu materac, radziłem się ortopedy itp, ale w końcu kupiłem u nich, model bodajże exclusive o ile nadal nazywa się tak samo:) Wiem że mają dość szeroką ofertę, więc każdy może coś znaleźć dla siebie.

Georgu
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 14 lis 2011, 12:53
Re: Materace i łóżka

autor: Georgu » 12 sty 2012, 21:15

Ja kupiłem swój materac w sieci, od matadora, długo szukałem ponieważ musiałem mieć na uwadze trochę podupadły na zdrowiu materac, radziłem się ortopedy itp, ale w końcu kupiłem u nich, model bodajże exclusive o ile nadal nazywa się tak samo:) Wiem że mają dość szeroką ofertę, więc każdy może coś znaleźć dla siebie.

wow12
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lut 2012, 14:37
Re: Materace i łóżka

autor: wow12 » 03 lut 2012, 15:23

Witam wszystkich ;-) ja mam od paru lat łóżko wodne. kupiłam je za namową ortopedy i koleżanki. odkąd na nim śpię nie boli mnie kręgosłup, a o to głównie mi chodziło przy wyborze materaca do spania. poza tym łóżko wodne jest podgrzewane, ułatwia krążenie krwi i jest idealne dla alergików (b.higieniczne). spałam już na różnych, pseudo ortopedycznych, "luksusowych" materacach i wszystkie one nie mogą się nawet równać z komfortem i wygodą łóżka wodnego. ja swoje kupiłam na http://www.lozkawodne24.eu bo to jest niemiecki producent i mają super jakość i niskiej cenie. ogólnie gorąco polecam materace wodne!

Mebline
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 lip 2011, 15:36
Kontaktowanie:
Re: Materace i łóżka

autor: Mebline » 07 lut 2012, 13:49

Jeżeli chodzi o wybór łóżka oraz mebli do sypialni,to całość można kupić w naszym sklepie. Teraz mamy szereg promocji,chetnie pomogę w wyborze. Dopasujemy odpowiedniego do koloru ścian.

Kwatermistrz08
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:44
Re: Materace i łóżka

autor: Kwatermistrz08 » 02 gru 2012, 14:40

Polecam to:
http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,produkt,id,775,name,Lite_drewno_sosnowe_SArt_Lozko_MAJA_90x200*_cm,kat,50,prod,0
łóżko jest bardzo dobrze wykonane, wygląda porządnie, na wystawie było z wysokoelastycznym materacem (swoją drogą bardzo wygodne!). Cenowo wydaje mi się że nawet przyzwoicie

erwin
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2012, 11:11
Re: Materace i łóżka

autor: erwin » 03 gru 2012, 12:31

hmmm... chyba nie ma czegos takiego jak materac ortopedyczny, to tylko nazwa potoczna. W domysle chodzi o materac "dobry dla kręgosłupa" - dopasowujący się do jego kształtu i odciążający go. Więc zapewne, termoelastyczny:
http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,produkt,id,548,name,Materac_termoelastyczny_Comfortbe_COMFORTBE_80x200,kat,9,prod,0
lub wodny:
http://www.lozkawodne24.eu/

Milano
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2012, 10:59
Re: Materace i łóżka

autor: Milano » 06 gru 2012, 11:37

Ciekawe meble ogólnie do salonu można znaleźć na freshbamboo.pl

Co o tym myślicie?

renataa68
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2013, 10:17
Re: Materace i łóżka

autor: renataa68 » 03 sie 2013, 10:21

jak dla mnie najlepszy materac jaki miałam to kupiłam w sklepie amadu laboratorium snu - genialny materac, zrobiony z naturalnej i antybakteryjnej pianki , śpi się na nim fantastycznie, kręgosłup w końcu nie boli, a cena jak na tak wysoką jakość jest niewysoka

IdealnyMaterac
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 27 wrz 2017, 11:50
Re: Materace i łóżka

autor: IdealnyMaterac » 18 kwie 2018, 9:40

Kupując nowy materac warto przywiązać dużą wagę do tego, aby był on przystosowany do potrzeb użytkownika. Zapraszamy na naszą stronę internetową idealnymaterac.pl, na której znajduje się konfigurator pomagający dobrać produkt idealny.

SuperSofa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2017, 21:49
Re: Materace i łóżka

autor: SuperSofa » 20 kwie 2018, 18:34

Łóżko to najważniejszy element sypialni. Bardzo ważne jest, aby było ono wygodne i spełniało wymagania śpiącej na nim osoby.

W naszym salonie troszczymy się o zadowolenie Klientów, dlatego oferowane przez nas produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości i doprecyzowane w każdym calu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: super-sofa.pl - z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Pozdrawiamy
SuperSofa

Timix23
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 gru 2017, 20:38
Re: Materace i łóżka

autor: Timix23 » 28 kwie 2018, 11:40

Co do materaców mogę wam polecić ten https://materace-viscotherapy.pl/materace/78-materac-termoelastyczny-de-lux-23.html używam właśnie takiego i jest bardzo wygodny. Wysypiam się a moje plecy w końcu odpoczywają.

anieliczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2018, 17:58
Re: Materace i łóżka

autor: anieliczka » 28 kwie 2018, 18:07

bardzo dobre materace są z Fiki Miki i dla dorosłych i dla dzieci, sami mamy od nich materac w sypialni i dla nastolatka również

Maliska
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:27
Re: Materace i łóżka

autor: Maliska » 24 lis 2019, 16:44

ja wlasnie materac znalazłam w sklepie internetowym - jestem bardzo zadowolona i wypoczęta bo materac jest super wygodny!


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów