Jakie produkty,jaka firma.?? Proszę o pomoc.

Jeżeli chcesz zaadaptować swoje poddasze to koniecznie musisz znać wszystkie aspekty, z jakimi możesz się spotkać przy remoncie poddasza. Oprócz tego w tym dziale poznasz pomysły innych na aranżacje tego pomieszczenia.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

konkret2
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 839
Rejestracja: 07 sty 2012, 19:01
Re: Jakie produkty,jaka firma.?? Proszę o pomoc.

autor: konkret2 » 23 lip 2013, 6:24

Nie wyjdzie nawet 7 zł no chyba że są szybcy i wściekli:)

tarantula181
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 09 lip 2013, 6:42
Re: Jakie produkty,jaka firma.?? Proszę o pomoc.

autor: tarantula181 » 23 lip 2013, 6:54

No witam Panowie. Więc tak. 38 zł to jest sama konstrukcja i kładzenie wełny oraz foli i płyt. Dodatkowe 18 zł za metr mam zapłacić gdy będzie klejenie foli i szpachlowanie. Czyli ogólnie cena na Podkarpaciu wychodzi 56 zł. Tylko mam następny problem otóż jeden wykonawca chce zrobić to w ten sposób iż wpierw zamontować konstrukcje, potem " wyciagać "konstrukcję i kłaść wełnę, ale bez tych sznurków. Wełna jak juz pisałam to Ursa Gold 35, a grubość 15 cm a potem 5 cm czyli ogólnie 20 cm. Natomiast drugi wykonawca stwierdził że wpierw położy wełne 15 cm, sznurki, folię potem stelaż- konstrukcja następne 5 cm wełny. No i poprostu zbaraniałam jak to ma być robione, który sposób lepszy. Chyba trzeba porozgladać się za jakimś mężem bo kobita to się nie zna wcale na budowlance. Znów dziękuję z góry
tarantula181

konkret2
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 839
Rejestracja: 07 sty 2012, 19:01
Re: Jakie produkty,jaka firma.?? Proszę o pomoc.

autor: konkret2 » 23 lip 2013, 15:15

Drugi wykonawca nie ma pojęcia o robocie- pogonić . Pierwszy wykonawca chce na grzybkach wszystko osadzić a później odczepić profile, powsadzać wełnę. Wybrałbym tego drugiego.

http://www.youtube.com/watch?v=vbGH6T3jpsE

GipsKarton
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 750
Rejestracja: 21 lut 2009, 18:22
Lokalizacja: Szczecin
Re: Jakie produkty,jaka firma.?? Proszę o pomoc.

autor: GipsKarton » 23 lip 2013, 17:13

tarantula181 pisze:Tylko mam następny problem otóż jeden wykonawca chce zrobić to w ten sposób iż wpierw zamontować konstrukcje, potem " wyciagać "konstrukcję i kłaść wełnę, ale bez tych sznurków. Wełna jak juz pisałam to Ursa Gold 35, a grubość 15 cm a potem 5 cm czyli ogólnie 20 cm. Natomiast drugi wykonawca stwierdził że wpierw położy wełne 15 cm, sznurki, folię potem stelaż- konstrukcja następne 5 cm wełny. No i poprostu zbaraniałam jak to ma być robione, który sposób lepszy. Chyba trzeba porozgladać się za jakimś mężem bo kobita to się nie zna wcale na budowlance. Znów dziękuję z góry

Pierwsze rozwiązanie zapewnia minimalizację cięć wełny układanej pod krokwiami co prowadzi do minimalnej ilości łączeń izolacji z wełny rolkowanej. Druga metoda (idealna przy rusztach z łat drewnianych) opiera się chyba na wykorzystaniu wieszaków elastycznych, nie polecam tej metody (przy rusztach z profili stalowych) z konieczności niepotrzebnego cięcia materiału izolacyjnego (chyba, że jest to produkt w arkuszach lecz z faktu ogromnej ilości łączeń nie zalecam).

konkret2
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 839
Rejestracja: 07 sty 2012, 19:01
Re: Jakie produkty,jaka firma.?? Proszę o pomoc.

autor: konkret2 » 23 lip 2013, 21:32

konkret2 pisze:Drugi wykonawca nie ma pojęcia o robocie- pogonić . Pierwszy wykonawca chce na grzybkach wszystko osadzić a później odczepić profile, powsadzać wełnę. Wybrałbym tego drugiego.

http://www.youtube.com/watch?v=vbGH6T3jpsE


miało byc napisane że wybrałbym tego pierwszego.


Wróć do „Poddasze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 9 gości

Gotowe projekty domów