Meble wypoczynkowe, kanapy

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

szafir
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2013, 13:38
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: szafir » 05 lip 2013, 13:41

sprawdźcie sobie tą stronkę, to są prawdziwe skóry!
http://lemag1.com.pl/category.php?id_category=15

mam i są piękne

Agnieszka J
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2013, 15:33
Kontaktowanie:
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: Agnieszka J » 12 lip 2013, 15:39

Wiecie może gdzie w okolicach Poznania można kupić fajny narożnik? żeby był duży po rozłożeniu, bo w tym jest pewien problem, i w rozsądnej cenie tak ok 3 tys, może być z materiału.

MebleMKZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 18 lip 2013, 14:37
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: MebleMKZ » 19 lip 2013, 12:36

A nie lepiej zacząć poszukiwania od dobrych sklepów internetowych? Bo wydaje mi się że przeciez wlaśnie tam będzie taniej,a wybór masz bardzo szeroki. Zobacz na MebleMKZ.pl

Tato_Małża
Aktywny
Aktywny
Posty: 251
Rejestracja: 20 lip 2011, 10:57
Lokalizacja: Poznań
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: Tato_Małża » 26 lip 2013, 14:10

JA BYM RACZEJ TAKICH RZECZY W INTERNECIE NIE KUPOWAŁ, MUSZĘ ZOBACZYĆ JAKOŚĆ WYKONANIA, MATERIAŁY SPRAWDZIĆ ITP. U MNIE W DOMU STOI NAROŻNIK SKÓRZANY Z ETAP SOFA I SPRAWDZA SIĘ W 100%, polecam

katarzyn_888
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: katarzyn_888 » 30 sie 2013, 9:10

Mi się bardzo podobają skórzane wypoczynki. Nie mam z nimi problemu a wyglądają naprawdę genialnie.

riksto
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 09 maja 2013, 11:39
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: riksto » 11 kwie 2014, 9:07

Ja mogę polecić meble wypoczynkowe Bostonsofa - http://bostonsofa.pl/pl/c/sofy-i-kanapy-skorzane/23. Są bardzo dobrze wykonane i świetnie się w salonie prezentują. Jeśli ktoś stawia na jakość to meble te są rozwiązaniem idealnym.

Adam9876
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2014, 15:17
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: Adam9876 » 12 maja 2014, 10:44

Ja polecam Meble Adamski z Dobrodzienia. Sam mam od nich narożnik w skórze naturalnej i bardzo sobie go chwalę. Solidnie wykonany mebel. Są oni producentem mebli i robią je na dowolny wymiar.
http://meble-adamski.eu/

Tato_Małża
Aktywny
Aktywny
Posty: 251
Rejestracja: 20 lip 2011, 10:57
Lokalizacja: Poznań
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: Tato_Małża » 14 maja 2014, 10:11

moja etap sofa też w skórze naturalnej, moim zdaniem najlepszy materiał na wypoczynek

Lucynka82
Aktywny
Aktywny
Posty: 149
Rejestracja: 29 sty 2014, 23:32
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: Lucynka82 » 14 maja 2014, 21:44

no jak wszystko ma swoje plusy i minusy. plusem jest to ze na pewno pieknie wyglada, latwo sie czysci ale materialowe sa cieplejsze w dotyku. W etap sofie sa chyba tylko skorzane tak ?

WkladyKominkowe
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 12 sie 2013, 18:22
Lokalizacja: Cesinów-Las 2
Kontaktowanie:
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: WkladyKominkowe » 24 cze 2014, 9:59

Mi zdecydowanie najbardziej podobają się kanapy czy zestawy wypoczynkowe ze skóry naturalnej,która zapewnia nam komfort i pięknie wygląda,obicie materiałowe to jednak nie to samo i o wiele szybciej się niszczy.

Awatar użytkownika
patrykp
Aktywny
Aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 16 cze 2014, 8:53
Lokalizacja: Kraków
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: patrykp » 30 cze 2014, 13:16

Potwierdzam opinie moich przedmówców, jednak co skórzane meble, to skórzane. Zupełnie inaczej się je użytkuje, ale są dużo bardziej wytrzymałe. Najbardziej lubię takie klasyczne, skórzane fotele jak te: http://sferawnetrz.com.pl/oferta/kler-camerata-a080/

Awatar użytkownika
hauz
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2014, 14:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: hauz » 01 lip 2014, 11:30

Polecam narożnik modułowy z szarego jeansu o nazwie Gordon. Można go nabyć w naszym e-sklepie hauz.pl, w którym sprzedajemy meble hiszpańskich projektantów. Mebel ten wyróżnia materiał którym jest obszyty, czyli szary jeans, z racji tego sprawdzi się w industrialnych pomieszczeniach, gdzie są takie materiały jak beton, cegła czy kamień.

Zakładka dot. produktu http://hauz.pl/pl/sofy-narozne/sofa-narozna-gordon.html (oddzielnie kupuje się moduł narożny i dowolną ilość normalnych)

Obrazek

WikiMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 paź 2013, 9:25
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: WikiMeble » 03 lip 2014, 16:48

Narożniki z reguły sa bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli mamy duży salon i chcemy w odpowiedni sposób zagospodarować tą przestrzeń,po prostu idealnie się sprawdzą. U nas też znajdziecie kilka bardzo ciekawych propozycji:)
meble online.

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: PiotrNiski » 08 sie 2014, 9:38

Widzę, że sporo osób mówi tutaj o narożnikach to tak, fakt to rozwiązanie ma sens, moim zdaniem nawet większy niż sofa :). Ogólnie rzecz biorąc mam do zagospodarowania jeden pokój w domu więc robię sobie tam takie męskie miejsce na pooglądanie filmów, spotkanie z kuplami itd. i tez wybrałem narożnik, ten czarny - http://bostonsofa.pl/pl/p/YORK-skorzany-naroznik/34 Kanapa by się nie sprawdziła na tak dużą ilość osób, a skórzany narożnik naprawdę dobrze wygląda, typowy do męskiego towarzystwa :D

kowalek70
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2013, 8:52
Re: meble wypoczynkowe, kanapy

autor: kowalek70 » 12 sie 2014, 12:32

zależy do jakiego pomieszczenia, w sensie w jakim stylu masz urządzone mieszkanie albo pokój gdzie chcesz tą sofę wstawić


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów