Poszukuję projektu

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
EmilloD
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2013, 9:14
Poszukuję projektu

autor: EmilloD » 24 maja 2013, 19:29

Witam wszystkich, już od dłuższego czasu poszukuję projektu (dopytywałem się i koszt zaprojektowania to w granicach 5000 zł dla tego szukam, może gdzieś się znajdzie kto ma taki projekt i chce odsprzedać oczywiście mniejsza kwota tak za 2000 zł). A chodzi mi o projekt domu ze ścianą bez okien, szerokość 7m długość 16m, dach jedno spadowy. Może ktoś widział taki projekt :) proszę o kontakt EmilloD@wp.pl
Może coś podobnego być:) Działka jest wąska 14,60m długości 30m

Obrazek

karokier
Aktywny
Aktywny
Posty: 119
Rejestracja: 28 maja 2013, 8:44
Lokalizacja: Kraków-Balice
Re: Poszukuję projektu

autor: karokier » 28 maja 2013, 9:23

Hmm od czego są nowe technologie... :)
http://www.projektoskop.pl - tu masz bazę 11 tys. projektów z możliwością sortowania po różnych parametrach.

Awatar użytkownika
mlena
nawrócony - nie spamuje
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2013, 12:22
Re: Poszukuję projektu

autor: mlena » 04 cze 2013, 6:14

Na rynku jest masa pracowni, a także dużych firm pośredniczących, są zaawansowane szukajki, gdzie możesz określić wiele parametrów, na pewno coś się znajdzie! ;-) ja osobiście mogę polecić pracownie dom dla ciebie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu i z obsługi.

nutia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 05 cze 2013, 13:02
Re: Poszukuję projektu

autor: nutia » 17 cze 2013, 19:54

Do projektów konstrukcji stalowych najlepsza jest firma Zarzycki Konstrukcje. firma oferuje kompleksową obsługę Inwestora począwszy od doradztwa, opracowania i przygotowania projektu budowlanego, opracowania dokumentacji technicznej poprzez nadzór po wykonawstwo. tu

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Poszukuję projektu

autor: Enerbau » 17 cze 2013, 21:56

Chyba starczy tego spamowania. 11 postów w jeden dzień i tylko spam! Admin tego nie lubi. Będzie ban i po co ci to. :evil:

cookiemonster
Aktywny
Aktywny
Posty: 217
Rejestracja: 17 kwie 2013, 9:37
Lokalizacja: Warszawa
Re: Poszukuję projektu

autor: cookiemonster » 18 cze 2013, 11:58

karokier pisze:Hmm od czego są nowe technologie... :)
http://www.projektoskop.pl - tu masz bazę 11 tys. projektów z możliwością sortowania po różnych parametrach.


Wchodzę, a tu projektów jest 16,5 tysiąca... Widać postęp idzie u nich w tempie geometrycznym :D

Swoją drogą - całkiem fajnie to działa!

Mareke1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2013, 13:20
Re: Poszukuję projektu

autor: Mareke1 » 04 lip 2013, 13:23

Jeśli znalazłeś projekt domu który Ci odpowiada skontaktuj się z nami a zaoferujemy Ci ten projekt w najlepszej cenie oraz z największą ilością gratisów na rynku!

1. Do każdego projektu domu o wartości poniżej 1800 zł markowy pendrive 16Gb GRATIS!
2. Do każdego projektu domu o wartości powyżej 1800 zł tablet GRATIS!
3. Dziennik budowy GRATIS
4. Darmowa wysyłka

Aby sprawdzić dostępność produktu oraz złożyć zamówienie prosimy o kontakt:
- strona: domyigaraze.pl
- mailowy: biuro@domyigaraze.pl
- telefoniczny: pod numerem telefonu 794406669

Prostota zamówienia!

sergii
Aktywny
Aktywny
Posty: 197
Rejestracja: 09 wrz 2015, 23:38
Re: Poszukuję projektu

autor: sergii » 22 paź 2015, 20:37

Najlepiej skorzystać z serwisów, które oferują gotowe projekty. Raz że jest to tańszy sposób, a dwa że możesz od razu zobaczyć jak domek wygląda :) Ofert jest na prawdę dużo więc jest w czym wybierać :) Możesz zacząć poszukiwania tutaj http://wybieramprojekt.pl/

Enerbau Tanie Grzanie
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 683
Rejestracja: 06 mar 2015, 13:27
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Kontaktowanie:
Re: Poszukuję projektu

autor: Enerbau Tanie Grzanie » 22 paź 2015, 21:59

Tak, tak, tani projekt i w gratisie różne gadżety za 30 zł, a później kolosalne koszty za utrzymanie domu.



.
ENERBAU - Ogrzewania Na Podczerwień.

Domator38
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 cze 2015, 10:24
Re: Poszukuję projektu

autor: Domator38 » 24 paź 2015, 13:23

Wiem o co chodzi z tematem wąskiej działki, bo sam przez to przechodziłem. Mogę polecić Ci biuro projektowe http://www.e-domy.com.pl/domy_na_waska_dzialke.html. Te projekty, które Ci podałem są właśnie przeznaczone na wąską działkę. Dużą zaletą tego biura jest to, że robią bardzo dokładne kosztorysy, które pokrywają się z rzeczywistym wydatkiem podczas budowy, co daje duży spokój, że koszt domu nie wyjdzie dwa razy drożej, niż początkowo było planowane.

anna89
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 03 cze 2013, 15:42
Re: Poszukuję projektu

autor: anna89 » 27 paź 2015, 15:43

A czego konkretnie szukasz? Bo wiesz - każdy projekt jest tak naprawdę inny - to ty musisz wiedzieć co ci się podoba, jaką masz działkę, itp. Ja mogę polecić coś takiego http://www.archido.pl/projekty-domow/12437-homekoncept-26.html - mnie się bardzo podoba - nowoczesny i elegancki, a zarazem przytulny.

Enerbau Tanie Grzanie
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 683
Rejestracja: 06 mar 2015, 13:27
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Kontaktowanie:
Re: Poszukuję projektu

autor: Enerbau Tanie Grzanie » 23 mar 2016, 0:06

Nie mamy żadnych kompleksów, tylko martwi nas, że inwestorzy dają się uwieść ładnym projektom, a później w użytkowaniu ponoszą wysokie koszty, bo biura projektowe zastygły w technologiach z minionej epoki, którą reklamujesz.
ENERBAU - Ogrzewania Na Podczerwień.

Awatar użytkownika
bachus
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5014
Rejestracja: 01 sie 2006, 21:33
Lokalizacja: Gdańsk
Re: Poszukuję projektu

autor: bachus » 30 mar 2016, 8:22

dybasm pisze:
Enerbau Tanie Grzanie pisze:Tak, tak, tani projekt i w gratisie różne gadżety za 30 zł, a później kolosalne koszty za utrzymanie domu.



.

Masz jakieś kompleksy, że wszystkich krytykujesz?

Krytykuje wszystkich co twierdzą, ze ogrzewanie prądem jest tańsze od ogrzewania gazowego, bo te zakłada.
Fizyki uczymy się od Brzęczkowskiego, pierwszego na świecie wynalazcy silnika grawitacyjnego (perpetuum mobile).

adam_krakow
Aktywny
Aktywny
Posty: 287
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Re: Poszukuję projektu

autor: adam_krakow » 04 kwie 2016, 10:20

http://ddprojekt.pl - polecam zajrzeć tutaj. Budowaliśmy z nimi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie zdarli z nas wcale dużo...

blondyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:36
Re: Poszukuję projektu

autor: blondyna » 09 maja 2016, 21:10

Moim zdaniem to każdy powinien znaleźć coś dla siebie na stronie http://www.domywstylu.pl/ Z mężem skorzystaliśmy z tej stronki i zdecydowaliśmy się na domek parterowy, zawsze mi się taki marzył. Mają spory wybór projektów, nie drogo. Można liczyć na miłą i fachową pomoc architektów.


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów