czym zaimpregnować blachodachówkę przed porastaniem zielonym

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

stiff101
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2013, 21:54
czym zaimpregnować blachodachówkę przed porastaniem zielonym

autor: stiff101 » 11 cze 2013, 22:01

Witam, czy ktoś z forumowiczów zna jakiś dobry środek do zaimpregnowania blachodachówki przed porastaniem zieleniną? Szwagier kupił mi jakiś środek do usunięcia nalotu o nazie Tanzi Moss, chcę tego użyć a później spłukać wodą, ale jeśli nie zaimpregnuję to za rok dwa znowu mi to wyjdzie na dach. Moje pytanie, jakiego środka użyć do zaimpregnowania dachu żeby przetrwał jak najdłużej bez nalotu. Z góry dzięki za podpowiedzi. pozdrawiam.

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: czym zaimpregnować blachodachówkę przed porastaniem ziel

autor: yanes » 12 cze 2013, 6:56

Jony miedzi zapobiegają powstawaniu mchu na dachu.Tu masz specjalną siatkę : http://www.jarema.com.pl/moosfree.htm

stiff101
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2013, 21:54
Re: czym zaimpregnować blachodachówkę przed porastaniem ziel

autor: stiff101 » 12 cze 2013, 11:58

a zna któs jakiś środek do nalożenia-pomalowania? o takich taśmach miedzianych dużo czytałem i są bardzo dobre i tym samym bardzo drogie.

kenji
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 24 kwie 2013, 12:13
Re: czym zaimpregnować blachodachówkę przed porastaniem ziel

autor: kenji » 14 cze 2013, 8:39

W takiej sytuacji polecam ci sprawdzonego przez kumpla stahldura (http://www.stahldur.com). Pomalował tym swój dach z blachy rok temu i jest zadowolony. Farba się nie łuszczy i nie ma brzydkich odprysków. Kolor też fajnie trzyma.

Powodzenia w malowania, bo czeka cię ciężka praca przyjacielu. :)


Wróć do „Dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów