Czy potrzeba pozwolenie na budowe do budowy schodow wewnetrz

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

sebastian-puyol
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 06 maja 2012, 22:03
Czy potrzeba pozwolenie na budowe do budowy schodow wewnetrz

autor: sebastian-puyol » 05 cze 2013, 20:35

witam. remontuje mieszkanie w domku 4 rodzinnym (starym po niemieckim) i doszedlem do etapu wymiany schodow(mieszkam sam na gorze i 3 sasiadow na dole i tylko ja korzystam z tych schodow)
schody obecnie sa dreniane i zamontowane miedzy scianami i z boku jest legar. i musze je tera wymienic i mam dylemat czy wykonac moge betonowe i oblozyc je drewnem????
i tez czy bede musial miec pozwolenie na budowe jezeli nie bede naruszal konstrucji budynku


jezeli bedzie potrzeba moge bardziej opisac schody jak sa zamontowane albo zrobic zdjecie

a moze macie inne propozycjie za bardzo nie chce wykonac schody drewniane a to dlatego iz beda to schody po ktorych bede wchodzil bezposrednio z dworu
pozdrawiam

nutia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 05 cze 2013, 13:02
Re: Czy potrzeba pozwolenie na budowe do budowy schodow wewn

autor: nutia » 07 cze 2013, 20:57

Wydaje mi się, że nie potrzebujesz. Ale lepiej wybrać się do nadzoru budowlanego i popytać jak to jest. Przy okazji poleca Ci projektanta i wykonawcę Schody Studio. Zobacz jakie projekty schodów realizują : tu

sebastian-puyol
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 06 maja 2012, 22:03
Re: Czy potrzeba pozwolenie na budowe do budowy schodow wewn

autor: sebastian-puyol » 09 cze 2013, 12:22

dowiadywalem sie i nie stety trzeba pozwolenie wiec chyba jestem zmuszony zrobic schody o konstrukcji metalowej czy ktos ma moze takie schody ??

Decaro Emil Lewicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2013, 15:04
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:
Re: Czy potrzeba pozwolenie na budowe do budowy schodow wewn

autor: Decaro Emil Lewicki » 11 cze 2013, 16:53

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Decaro.

W Decaro, wierzymy w innowacje, najlepszy design, najwyższej jakości materiały oraz wykwalifikowaną kadrę.

Kreatywność i nieszablonowe pomysły były zawsze naszymi priorytetami.

Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany my również. Dążymy do perfekcji, dlatego gwarantujemy 100 % satysfakcji ze współpracy z nami.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami wielu zadowolonych klientów.


Obrazek
W Decaro, wierzymy w innowacje, najlepszy design, najwyższej jakości materiały oraz wykwalifikowaną kadrę.

Dążymy do perfekcji, dlatego gwarantujemy 100 % satysfakcji z zamówionych u nas schodów czy balustrad.

masztal
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 sie 2010, 20:12
Lokalizacja: Wrocław
Re: Czy potrzeba pozwolenie na budowe do budowy schodow wewn

autor: masztal » 11 cze 2013, 21:54

Na pewno potrzebujesz pozwolenia? Znajomy kiedyś dorobił schody na zewnątrz, na piętro, ale z tego co wiem, nie potrzebował żadnego pozwolenia czy zgody. Ale może przepisy się zmieniły albo po prostu o inne schody chodzi...


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości

Gotowe projekty domów