cena alarmowki

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

jalokim11
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 06 lut 2010, 0:39
cena alarmowki

autor: jalokim11 » 07 sty 2011, 19:35

Witam. ile teoretycznie moze kosztowac system alarmowy w domu jednorodzinnym-200m2,parterowy z poddaszem uzytkowym? z gory dziekuje

el-tim
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 20 sty 2011, 20:49
Lokalizacja: trujmiasto
Re: cena alarmowki

autor: el-tim » 21 sty 2011, 11:15

4,5 Komplet z modułem gprs t2 sterowanie systemem po przez telefon

ankowalcz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2011, 21:11
Re: cena alarmowki

autor: ankowalcz » 08 mar 2011, 21:22

montowałem alarm w nowym budynku gdzie była już instalacja. centrala satel, 11 czujek, moduł gps 2700 brutto. jeżeli niema instalacji należy doliczyć koszt okablowania.
Andrzej

Eltrox
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 kwie 2011, 12:49
Re: cena alarmowki

autor: Eltrox » 30 cze 2011, 8:46

Zapraszam na stronę Eltrox.pl mamy doświadczenie związane z tą branżą na rynku,wiec chętnie odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania.

15-ty
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 07 lip 2011, 18:44
Re: cena alarmowki

autor: 15-ty » 07 lip 2011, 18:57

Wrzuć w google "bezpłatna konsultacja konfiguracji systemu alarmowego", odwiedź kilka stron i bez trudu dowiesz się ile powinien kosztować taki system, a co ważniejsze jaki rodzaj centrali i czujników w Twoim przypadku zastosować.

Odradzam kupowanie na allegro bo wtedy instalator nie odpowiada za dobranie sprzętu, a odpowiedni dobór zwłaszcza czujników to jedna z najistotniejszych spraw przy zakładaniu systemu alarmowego.

dendrytus
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2011, 12:19
Lokalizacja: lisie kupy
Re: cena alarmowki

autor: dendrytus » 07 lip 2011, 23:36

15-ty pisze:Odradzam kupowanie na allegro bo wtedy instalator nie odpowiada za dobranie sprzętu, a odpowiedni dobór zwłaszcza czujników to jedna z najistotniejszych spraw przy zakładaniu systemu alarmowego.

Jasne , że nie odpowiada, za to gość od
Wrzuć w google "bezpłatna konsultacja konfiguracji systemu alarmowego", odwiedź kilka stron i bez trudu dowiesz się ile powinien kosztować taki system, a co ważniejsze jaki rodzaj centrali i czujników w Twoim przypadku zastosować.

bierze pełną odpowiedzialność.
Za darmo to się można na gapę autobusem przejechać.

mariusz poznań
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2011, 14:06
Re: cena alarmowki

autor: mariusz poznań » 22 lip 2011, 14:21

witam, na stronie juwentusa jest cały konfigurator systemów alarmowych, określasz wszystko i dobierasz według własnych potrzeb ;) więc odsyłam na www.juwentus.pl

ohnsorge
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 05 sty 2011, 20:52
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
Re: cena alarmowki

autor: ohnsorge » 28 lip 2011, 23:36

Koszt w zależności od wymagań już od 2500 zł w górę. Jeżeli potrzebujesz pomocy w rozmieszczeniu czujek służę darmową pomocą na forum http://www.budynkiinteligentne.pl. Mogę przygotować cały projekt za 200 zł z opisem rozwiązań i wyliczeniami. Zapraszam do kontaktu na forum[/url]

15-ty
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 07 lip 2011, 18:44
Re: cena alarmowki

autor: 15-ty » 29 lip 2011, 12:32

mariusz poznań pisze:witam, na stronie juwentusa jest cały konfigurator systemów alarmowych, określasz wszystko i dobierasz według własnych potrzeb ;)


Ten konfigurator praktycznie nic nie daje. Moim zdaniem robi tylko ludziom "wodę z mózgu". Przeciętny śmiertelnik z reguły nie jest w stanie określić, który czujnik w jego konkretnych warunkach najlepiej zastosować, jaką wybrać centralę alarmową. Wszystko to wymaga dość dużej wiedzy fachowej.

Stanowczo podtrzymuję zdanie, że bez bezpośredniej rozmowy z instalatorem o odpowiedniej wiedzy i (co ważne) doświadczeniu nie należy wybierać systemu na podstawie tego rodzaju automatycznych konfiguratorów, bo można sobie tylko napytać kłopotów ze swoim systemem alarmowym w przyszłości.

Barbara
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2006, 16:46
Re: cena alarmowki

autor: Barbara » 29 lip 2011, 13:16

Ja jestem w Krajowej Sieci Alarmowej i wszystkich namawiam bo robią kawał dobrej roboty. Zrobili mi bezpłatnie konfigurację systemu i nadzorowali instalatora jak zakładał to u mnie w domu. Konfigurację zrobił żywy człowiek, a nie automat. To organizacja pozarządowa działająca nie dla zysku, więc nie naciągają na kasę. Teraz mam u nich monitoring i płacę zaledwie 20 zł składki miesięcznie.

m24a
Re: cena alarmowki

autor: m24a » 29 lis 2012, 19:58

Zgadzam się kupowanie systemu alarmowego na allegro bez odpowiedniego dobrania czujników to jak kupowanie butów na oko bez przymierzania.
System będzie działał ale czy wykryje każdego intruza, czy zapewni brak fałszywych alarmów.
Każdy czujnik ruchu stosowany w systemie alarmowym posiada specyficzną charakterystykę działania.
Warto o tym pamiętać.

Zapraszam tez na bloga:

[więcej o blogu na PW]

[więcej o blogu na PW]

Pozdrawiam

Alarmserwis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:37
Kontaktowanie:
Re: cena alarmowki

autor: Alarmserwis » 31 sty 2013, 10:45

Ja także przyłączam się do powyższych opinii w kwestii systemów alarmowych. Warto zlecić całość wykonania dobrej i profesjonalnej firmie,zapraszam do nas na www.Alarmserwis.pl chętnie doradzimy oraz pomożemy.

alarmy domowe
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2013, 11:30
Lokalizacja: Bytom
Kontaktowanie:
Re: cena alarmowki

autor: alarmy domowe » 30 maja 2013, 13:30

Zgadzam się.

Kupowanie na w ciemno bez oceny zagrożeń to tak jakby kupić ubranie bez podania rozmiaru może będzie pasowało:)
Nie ma czegoś takiego jak standardowy zestaw, chyba że ktoś idzie na łatwiznę i kupuje w ciemno.
Instalacja systemu alarmowego to indywidualna sprawa biorąc pod uwagę rozwiązanie zastosowane czujniki oraz koszty instalacji.
Polecam kontakt z kilkoma firmami i sprawdzenie ich ofert - to nic nie kosztuje.

Zainteresowanych zapraszam na blog:

[więcej o blogu na PW]
monitoring24alarmy.pl

AlarmyCentrum
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 03 lip 2013, 5:25
Kontaktowanie:
Re: cena alarmowki

autor: AlarmyCentrum » 15 lip 2013, 13:16

Ciekawe rozwiązania pod względem alarmów oraz monitoringu przemysłowego,znajdziecie na AlarmyCentrum.pl gdzie serdecznie zapraszam.

AlarmyCentrum
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 03 lip 2013, 5:25
Kontaktowanie:
Re: cena alarmowki

autor: AlarmyCentrum » 15 lip 2013, 13:33

Ciekawe rozwiązania pod względem alarmów oraz monitoringu przemysłowego,znajdziecie na AlarmyCentrum.pl gdzie serdecznie zapraszam.


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów