Urządzamy łazienkę

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Urządzamy łazienkę

autor: Redakcja » 30 sie 2011, 9:46

Urządzając dom lub mieszkanie coraz większą wagę przywiązujemy do aranżacji łazienki. Przeczytaj temat >>
Redakcja

ankamala
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:46
Urządzamy łazienkę

autor: ankamala » 30 sie 2011, 9:46

A ja mam lazienkę, a właściwie meble z firmy NOCLAF, kolekcja SABRINA ?

Awatar użytkownika
Happyhouse
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 sie 2011, 11:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Urządzamy łazienkę

autor: Happyhouse » 30 sie 2011, 14:33

Bardzo fajnym i praktycznym rozwiązaniem jest BIOBIDET - deska sedesowa z elektronicznym bidetem montowanej na misce WC. To nie tylko oszczędność miejsca, ale także dużo bardziej komfortowe urządzenie niż osobno stojący bidet. Obrazek
Bio Bidet
lifestyle upgrade

lukas29
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2011, 9:47
Kontaktowanie:
Re: Urządzamy łazienkę

autor: lukas29 » 08 wrz 2011, 9:54

samo zrobienie ciekawej łazienki to nie wszystko, akcesoria łazienkowe też są ważne, ja polecam dodatki firmy Harimex. Dobre, trwałe i ładnie zrobione

magiaorientu
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:49
Re: Urządzamy łazienkę

autor: magiaorientu » 01 lis 2011, 10:26

Po za urządzeniem łazienki w meble i artykuły sanitarne, wannę czy prysznic ja muszę mieć w łazience odpowiedni klimat. Uwielbiam odpowiedni zapach, który po ciężkim dniu w pracy pozwala mi się zrelaksować robiąc sobie domowe spa.
Pozdrawiam

tetris
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 07 kwie 2011, 12:29
Lokalizacja: Opole
Re: Urządzamy łazienkę

autor: tetris » 28 maja 2013, 12:53

Co do tych bidetów, to fajne rozwiązanie widziałem w pewnym tropikalnym kraju - koło sedesu montowano wąż jak od prysznica z przyciskiem w słuchawce, który włączał strumień wody, odwiesząło się to do uchwytu w ścianie. Fajne rozwiazanie w łazienkach, gdzie nie ma miejsca na bidet.

Ulcia
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 04 lut 2013, 10:05
Re: Urządzamy łazienkę

autor: Ulcia » 28 maja 2013, 14:49

Co do elementów "na ścianę" w łazience to ostatnio modne są szklane dekory. Przyznam, że dodają łazience szyku i stanowią fajny akcent.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości

Gotowe projekty domów