Za dużo okien w dachu?

Szukasz odpowiednich okien dachowych, a wybór jest tak duży że jest Ci ciężko się zdecydować? Nie wiesz czym się kierować przy wyborze okien, na jakie parametry zwrócić uwagę? okna dachowe drewniane czy PCV?

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Albi16
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 29 sty 2013, 12:55
Za dużo okien w dachu?

autor: Albi16 » 08 lut 2013, 10:18

Według projektu mam w dachu pięć okien (dwa z przodu i po jednym w pozostałych stronach), wydaje mi się trochę dużo i mam dylemat: zrezygnować z dwóch (wiadomo mniejsze koszty) , czy pozostawić wszystkie pięć. Może ktoś mi doradzi. Zastanawiam się, czy jak zrezygnuje z dwóch, to czy nie wpłynie to negatywnie na wygląd domu, lub oświetlenie na poddaszu. Czekam na jakieś porady.

Awatar użytkownika
Rom-Kon Remonty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 20 lut 2007, 23:52
Lokalizacja: okolice Warszawy
Re: Za dużo okien w dachu?

autor: Rom-Kon Remonty » 14 kwie 2013, 19:00

Zbyt mało informacji by coś napisać. Ktoś ten budynek zaprojektował i dobrał ilość okien do potrzeb - no wiem nie zawsze tak jest... Pięć okien to mało - bywało dwanaście sztuk!

Obrazek
Rom-Kon

karokier
Aktywny
Aktywny
Posty: 119
Rejestracja: 28 maja 2013, 8:44
Lokalizacja: Kraków-Balice
Re: Za dużo okien w dachu?

autor: karokier » 28 maja 2013, 9:11

Przedziwny projekt! Ale przecież rolą klienta nie jest ślepe akceptowanie głupich pomysłów architektów, tylko ich ewentualne poprawianie do swoich potrzeb!! :)


Wróć do „Okna dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów