Baterie umywalkowe

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

KrzysiekKa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2013, 10:50
Re: Baterie umywalkowe

autor: KrzysiekKa » 07 maja 2013, 13:50

dla mnie najlepsze baterie to Delfin. Powiem ci szczerze , że nie do końca jestem przekonany do tych akrylowych.

bladatwarz11
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2013, 10:26

autor: bladatwarz11 » 21 maja 2013, 7:37

A co mają wspólnego firmy: Grohe i Hansgrohe, nazwy podobne, kody produktów niemal identyczne, podobny design a ceny inne. Znalazłam sporą ofertę baterii umywalkowych Grohe http://www.kreocen.pl/kategoria/Baterie ... 2_654.html czy ktoś może polecić tego producenta?

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Baterie umywalkowe

autor: Enerbau » 21 maja 2013, 22:56

Obie firmy nie mają ze sobą nic wspólnego poza asortymentem i siedzibą w Niemczech. Grohe jest potentatem światowym i 2 razy większy od Hansgrohe. Do tego większość jego produktów to tzw. premium czyli górna półka (także cenowa). Jakościowo obie firmy są na podobnym poziomie.
Można więc się w tym przypadku kierować ceną i wzorem. Polecam obie.

sama
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 28 maja 2010, 11:36
Re: Baterie umywalkowe

autor: sama » 22 maja 2013, 8:40

zgadzam się z @enerbau - kwestia gustu, obie firmy bardzo dobre, mnie estetyczniej odpowiadają w większość modele Hansgrohe.

SantexWaw
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 05 lip 2012, 6:54
Re: Baterie umywalkowe

autor: SantexWaw » 27 maja 2013, 11:05

Jeżeli chodzi o umywalki,to moim zdaniem najlepsze są nablatowe,gdzie mamy szeroki wybór,a są także bardzo praktyczne i można je zastosować zarówno do tych mniejszych jak i większych łazienke. W naszym sklepie Sentex.waw znajdziecie ich szeroki wybór.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

Gotowe projekty domów