Panele podłogowe na drewnianej podłodze

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: Panele podłogowe na drewnianej podłodze

autor: yanes » 08 kwie 2013, 18:13

Porządna i na lata podłoga to na pewno nie pseudo deska,gwarancja 20 ha,ha,ha.
Pierwszy przykład z brzegu,opinia klienta zamieszczona na tym forum :
"milushka83
Wysłany: 01.04.2013, 16:20 Temat postu: Deska barlinecka w nowej odsłonie
po roku użytkowania deski barlineckiej mam ją w dwóch pokojach, nie mogę na nią patrzeć, wytarła się od krzeseł, zrobiły się wgłębienia przy rozkładaniu deski do prasowania lub upadku czegokolwiek na podłogę. Za 1/5 ceny miałabym panele. A tak... czeka mnie zrywanie podłogi w sypialni i pokoju dziecka. "

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Panele podłogowe na drewnianej podłodze

autor: Enerbau » 09 kwie 2013, 1:30

Czyli coś jest nie tiku... Jeżeli jest gwarancja, to firma musi wymienic towar. Pytanie brzmi: kto zapłaci za robociznę i cały ten kram? Podejrzewam, że caly ten towar sprowadzono z dalekiego wschodu i sprzedano pod własna marką. Klient jak zawsze w takich przypadkach wychodzi na głupca :evil:
Co na to Barlinek?

aseba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 427
Rejestracja: 09 sty 2013, 20:07
Lokalizacja: Krzypnica pow.Gryfino woj.Zachodnopomorskie
Re: Panele podłogowe na drewnianej podłodze

autor: aseba » 09 kwie 2013, 19:08

Barlinek powie,że krzesła ,źle podklejone,a deska do prasowania nie ma kauczukowych elementów stopek.a druga strona medalu,to czy klient ma oryginalnego Barlinka,bo jak wiele osób myli deskę warstwową od Barlinka,a trzecia strona medalu to, to że np. kupując owego Barlinka płacim,y za wygląd. Ponad to co to za panel za 1/5 ceny Barlinka,albo na odwrót? 8)

garkulec
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwie 2013, 12:03
Re: Panele podłogowe na drewnianej podłodze

autor: garkulec » 14 kwie 2013, 13:24

yanes pisze:Porządna i na lata podłoga to na pewno nie pseudo deska,gwarancja 20 ha,ha,ha.
Pierwszy przykład z brzegu,opinia klienta zamieszczona na tym forum :
"milushka83
Wysłany: 01.04.2013, 16:20 Temat postu: Deska barlinecka w nowej odsłonie
po roku użytkowania deski barlineckiej mam ją w dwóch pokojach, nie mogę na nią patrzeć, wytarła się od krzeseł, zrobiły się wgłębienia przy rozkładaniu deski do prasowania lub upadku czegokolwiek na podłogę. Za 1/5 ceny miałabym panele. A tak... czeka mnie zrywanie podłogi w sypialni i pokoju dziecka. "


pewnie takie panele, co sa warte tego całego barlinka. nie ma się co oszukiwać, ze za 20 zł człowiek kupi coś porządnego. jak się ma nieograniczone fundusze, mozna wybrać deski, tylko trzeba się liczyć z faktem, ze trzeba cyklinowac. no i deski, a nie firmę barlinek. przy budżecie srednim lepiej panele - balterio, pergo, quick step, bo się nie niszczą i łatwo wymienić.

mrw111
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 13 gru 2010, 19:23
Re: Panele podłogowe na drewnianej podłodze

autor: mrw111 » 25 kwie 2013, 12:01

Bardzo dobre impregnaty i oleje do drewna, podłóg drewnianych czy tarasów ma firma OSMO. Korzystałem z tej firmy nie tak dawno i na razie wszystko w jak najlepszym porządku, olej bardzo wydajny także jak na swoją cenę i wydajność polecam - sprawdź tu

Ewelka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 03 lis 2012, 16:03
Re: Panele podłogowe na drewnianej podłodze

autor: Ewelka » 19 maja 2013, 16:52

nie ma się co oszukiwać, ze za 20 zł kupi coś porządnego. jak się ma nieograniczone fundusze, mozna wybrać deski, tylko trzeba się liczyć z faktem, ze trzeba cyklinowac. no i deski, a nie firmę barlinek. przy budżecie srednim lepiej panele - balterio, pergo, quick step, bo się nie niszczą i łatwo wymienić.

MagiaPlytek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 02 lip 2012, 16:22
Re: Panele podłogowe na drewnianej podłodze

autor: MagiaPlytek » 25 maja 2013, 14:56

Zgadza się,jeżeli już kupujemy to warto dołożyć i postawić na solidność,którą będziemy cieszyć się przez lata. Tak jest właśnie w naszym sklepie MagiaPlytek,gdzie znajdziecie szeroki wybór płytek podłogowych w atrakcyjnych cenach.

mieszkanie1
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 09 maja 2012, 20:28
Re: Panele podłogowe na drewnianej podłodze

autor: mieszkanie1 » 01 kwie 2014, 20:43

Oczywiście, że przy nieograniczonym budżecie można przebierać w propozycjach ale to nie znaczy, że nie można kupić porządnej podłogi w dobrej cenie. Nie wydaje mi się żeby takim rozwiązaniem były panele bo ani nie są tanie ani nie są wieloletnie.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów