protokół odbioru instalacji gazowej

Dowiedz się wszystkiego o instalacjach gazowych, które zagwarantują Ci bezpieczne i przyjazne mieszkanie. Wybierz odpowiedni piec gazowy - funkcjonalny i praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Marlena03
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2013, 6:55
protokół odbioru instalacji gazowej

autor: Marlena03 » 06 maja 2013, 8:19

Witam serdecznie
Bardzo pilnie potrzebuję wzór protokołu odbioru instalacji gazowej do wypełnienia. Jeśli ktoś z Was mógłby mi pomóc to proszę o przesłanie formularza na adres majka.mg@interia.pl.. Czas mnie nagli z uwagi na terminy i kolejny miesiąc walki z bankiem, dla którego kolejne dokumenty nie spełniają wymagań i nie można ich uznać za taki protokół.
Jesteśmy już zmęczeni z mężem tą walką i bardzo liczę na Waszą pomoc.
Pozdrawiam serdecznie
Marlena

monikakata
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2013, 13:50
Lokalizacja: Warszawa
Re: protokół odbioru instalacji gazowej

autor: monikakata » 07 maja 2013, 13:59

Chciałam polecić bardzo dobrego fachowca Pana Sławomira Jaskulskiego. Robił u mnie ostatnio instalacje gazową Wszystko przebiegło profesjonalnie. Jednak najważniejsze jest doświadczenie firmy aby klient był zadowolony.

zott
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2013, 13:04
Re: protokół odbioru instalacji gazowej

autor: zott » 20 maja 2013, 13:12

Obecnie buduje dom i jestem na etapie instalacji gazowej . Instalację zleciłam firmie P.U.H.P. EKO-TECH Sławomir Jaskulski. Muszę wam powiedzieć, że na chwilę obecną jest to świetna ekipa.

0pba
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2013, 9:42
Re: protokół odbioru instalacji gazowej

autor: 0pba » 22 maja 2013, 9:47

Jeśli chodzi o hydraulika to polecam Pana Sławomira Jaskulskiego. Jego oferta usług jest naprawdę bardzo bogata. Ja skorzystałem z jego usług i muszę uczciwie przyznać, że jest to facet godny polecenia, nie mam się do czego przyczepić Więcej możecie doczytać na jego stronie usługi hydrauliczne

asolt
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1130
Rejestracja: 05 maja 2011, 7:44
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Re: protokół odbioru instalacji gazowej

autor: asolt » 23 maja 2013, 8:50

0pba pisze:Jeśli chodzi o hydraulika to polecam Pana Sławomira Jaskulskiego. Jego oferta usług jest naprawdę bardzo bogata. Ja skorzystałem z jego usług i muszę uczciwie przyznać, że jest to facet godny polecenia, nie mam się do czego przyczepić Więcej możecie doczytać na jego stronie usługi hydrauliczne


Czy Pan Jaskólski nie ma zamówien ze musi tworzyc kolejne konta i podszywając sie pod rzekomych zadowolonych klientów namawiac na swoje usługi zapene niskiej jakosci skoro brak klientów, na forum muratora takie konta od razu są banowane, a tu nie.

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: protokół odbioru instalacji gazowej

autor: Bolas » 23 maja 2013, 21:37

Niech sobie marzy o darmowej reklamie. Użytkownik nie [...] widzi co głupia reklama a co szczera prawda.

AdiK
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 333
Rejestracja: 20 sty 2013, 17:47
Re: protokół odbioru instalacji gazowej

autor: AdiK » 24 maja 2013, 18:59

Może masz i rację, ale takie kretyńskie wpisy są wkurzające, zero moderacji na tym forum!


Wróć do „Instalacje gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości

Gotowe projekty domów